Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Kurzemes Vārdu" apbalvo kā pārdošanas izcilnieku


atlikušas 250 zīmes


"Kurzemes Vārdu" apbalvo kā pārdošanas izcilnieku (3)

Otrdienā, 11. jūnijā, 2019 | BIRKAS: Kurzemes Vārds , Narvesen , balva
Izdrukāt Ziņot
"Kurzemes Vārdu" kā labu sadarbības partneri slavē arī pašvaldība.
"Kurzemes Vārdu" kā labu sadarbības partneri slavē arī pašvaldība.

Ikgadējā Latvijas drukāto mediju izdevēju apbalvošanas pasākumā "Preses dienas" par pārdošanas izcilnieku atzīts žurnāls "Santa", bet pārdotākā reģionālā avīze pērn bija "Kurzemes Vārds".

Par to aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāve Nadīna Erdmane.

Šonedēļ preses tirdzniecības un izplatīšanas uzņēmumi "Narvesen" un "Preses serviss" sveica Latvijas iedzīvotāju pēdējā gada laikā iecienītākos preses izdevumus. Uzvarētāji tika apbalvoti 16 nominācijās, ņemot vērā mediju iznākšanas periodiku, pārdošanas rādītājus un tematiku.

"Narvesen" preses balvu nominācijā "Pārdotākais nedēļas ziņu izdevums" balvu par pirmo vietu, uzrādot lielākos pārdošanas apjomus 2018.gadā, ieguva SIA "Izdevniecības nams Print Media" "MK Latvija" krievu valodā. Savukārt nominācijā "Pārdotākais reģionālais laikraksts" pērn iegūto pirmo vietu saglabāja SIA "Kurzemes Vārds" avīze "Kurzemes Vārds", kura šodienas numura tirāža, kā norādīts "pasītē", ir 7150 eksemplāru.

Par pārdotāko izdevumu mājai un veselībai atzīts SIA "Žurnāls Santa" izdevums "Ievas Padomu Avīze", bet sieviešu iemīļotākais žurnāls ir šīs izdevniecības žurnāls "Ieva". Savukārt nominācijā "Pārdotākais izklaides izdevums" pirmo vietu saņēma izdevniecības SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi" izdevums "Laimīgā programma".

Nominācijā "Pārdotākais krustvārdu mīklas izdevums" vietu sadalījums palicis nemainīgs, un pirmo vietu saglabā "Žurnāls Santa" izdevums "Mezgls". Nominācijā "Pārdotākais izzinošais izdevums" pirmo vietu saņēma AS "Cits Medijs" izdevums "Ir".
"Narvesen" secinājis, ka nominācijā "Pārdotākais bērnu izdevums" vērojama stabila tendence - visi izdevumi saglabā savas pozīcijas, un pirmo vietu ieguva SIA "Izdevniecība Dienas Žurnāli" izdevums "Ilustrētā Junioriem". Bet nominācijā "Preses pārdošanas izcilnieks" balvu par pirmo vietu, uzrādot lielākos pārdošanas apjomus 2018.gada laikā, ieguva "Žurnāls Santa" izdevums "Santa".

Savukārt "Preses servisa" balva par pirmo vietu nominācijā "Ienesīgākais dienas laikraksts" tika pasniegta SIA "Izdevniecība Dienas mediji" izdotajai avīzei "Diena". Nominācijā "Ienesīgākais nedēļas izdevums" pirmo vietu saglabāja "MK Latvija", bet par ienesīgāko divu nedēļu izdevumu kļuva "Žurnāls Santa" žurnāls "Ievas Stāsti".

Ienesīgākais mēneša žurnāls pērn bijis izdevniecības "Žurnāls Santa" veidotais "Klubs", bet par ienesīgāko žurnālu, kas iznāk retāk nekā reizi mēnesī, atzīts "Žurnāls Santa" izdevums "Annas Psiholoģija". Nominācijā "Ienesīgākais speciālizdevums" pirmo vietu saņēma "Izdevniecības Rīgas Viļņi" žurnāla "Patiesā dzīve" speciālizlaidums, bet par gada debiju atzīts šīs izdevniecības "100 Labi Padomi Stāsti".

Balvas tika pasniegtas, analizējot preses izdevumu pārdošanas rezultātus, ņemot vērā nopirkto eksemplāru skaitu "Narvesen" tīklā 2018.gadā. Savukārt "Preses servisa" balvas piešķirtas, ņemot vērā konkrēto izdevumu apgrozījumu 2018.gadā visā preses tirgū Latvijā.

Tirgotāji secinājuši, ka stabila lasītāju interese saglabājusies par iknedēļas izdevumiem, krustvārdu mīklu izdevumiem, dārzu, māju un ēdienu gatavošanu, augusi interese par ezotēriku. Tāpat iedzīvotāju drukātās preses izvēles paradumi pēdējo gadu laikā iezīmējuši nemainīgu vēlmi pēc kvalitatīvas un padziļinātas informācijas, kas sniedz specifiskāku ieskatu lasītājus interesējošās tēmās.


Sludinājums

Mairis
13:47 | 11/06/19
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Vai tad KV nav uz bankrota sliekšņa?

Māra
10:59 | 12/06/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Un uz kāda sliekšņa diez ir šis portāls?

enriko
10:08 | 13/06/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Visi ir uz sliekšņa! Visi! Sāksim atkal ar alu laikmetu - ja tev būs nomedīts zaķis, tad kancīti zaķīša iemainīsi pret sēkociņu vai ko citu, kas tev nav, bet varbūt būs kaimiņam. Nav izejas! Ja negribēsit apēst cits citu līdz kauliņam. Negausīgie!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki