Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Labdarības skolas" pirmie rezultāti – savākti 150 eiro


atlikušas 250 zīmes


"Labdarības skolas" pirmie rezultāti – savākti 150 eiro

Autors: Aiga Jaunskalže, Liepājas Novada fonda valdes priekšsēdētāja
Pirmdienā, 08. decembrī, 2014 | BIRKAS: labdarība , Liepājas novada fonds , Centra pamatskola , 1.ģimnāzija , dzīvnieku patversme , Dižvanagi , Liberta
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Centra sākumskolas skolēnu labdarības tirgus 10.novembrī aizsāka "Labdarības skolas" šā mācību gada aktivitātes. Savākti savākti 150 eiro.

Skolēnu labās domas un  pārliecība par savu ideju ir devušas labus rezultātus. Kopumā labdarības tirgus laikā Liepājas centra sākumskolas skolēni kopā ar Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēniem ir savākuši 150 eiro. Nauda pēc skolēnu lēmuma tika ziedota divām organizācijām – 75 eiro ziedojumu saņēma dzīvnieku aizsardzības biedrība Liberta un Liepājas kinoloģiskās biedrības dzīvnieku patversmes iemītnieki saņēma barību par 75 eiro.

Skolēnu sadarbība ar dzīvnieku aizsardzības biedrībām turpinās – 3.decembrī skolēnu domes dalībnieki tikās ar biedrības „Liberta” vadītāju Ildzi Leimanti, bet 7. janvārī būs tikšanās ar Ezermalas ielas 11 dzīvnieku patversmes vadītāju Andželu Dolmatovu. Arī atsevišķas klases turpina iepazīt dzīvniekus, to labturības un audzināšanas  pricipus. Skolas direktora vietniece audzināšanas darbā Santa Novada atzīst, ka šis bijis pasākums ar tālejošām sekām. Skolēni ne tikai palīdzējuši divām organizācijām, bet daudz jauna uzzinājuši un ir pilni apņēmības turpināt gan labos darbus, gan dzīvnieku iepazīšanu. Skolotāja un skolēni saka paldies par sadarbību arī biedrības „Dižvanagi” dzīvnieku ekspertam Ingaram Gudermanim, kurš nesavtīgi dalījās savās zināšanās par mājdzīvnieku uzturēšanu.

Nākošajā mācību semestrī Labdarības skolas aktivitātēs iesaistīsies Liepājas mākslas un dizaina skolas audzēkņi, Liepājas Raiņa 6.vidusskolas skolēni un skolotāji kopā ar Liepājas Novada fonda dibinātāju un 6.vidusskolas skolas absolventu Verneru Bokumu, kā arī Liepājas 3.pamatskolas skolēni sadarbībā ar Liepājas Novada fonda dibinātāju Gaidu Korņilko.

Pojekts „Labdarības skola” ir kustība ar misiju iesaistīt jauniešus labdarībā, ko realizē Latvijas kopienu fondi ar Norvēģijas, Islandes un Lihtenšteinas atbalstu

Vairāk par kustību "Labdarības skola” var uzzināt un notikumiem sekot interneta vietnē www.draugiem.lv/lskola .


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki