Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lagzdiņš: Kariņa liktenis atkarīgs no Bordāna nākšanas pie prāta


atlikušas 250 zīmes


Lagzdiņš: Kariņa liktenis atkarīgs no Bordāna nākšanas pie prāta (19)

Piektdienā, 01. februārī, 2019 | BIRKAS: Krišjānis Kariņš , Saeima , Jānis Lagzdiņš , Ministru kabinets
Izdrukāt Ziņot

Krišjāņa Kariņa (JV) vadītās valdības tālākais liktenis galvenokārt atkarīgs no tā, cik tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) spēs "savākties un nākt pie prāta".

To intervijā "Rietumu radio" sacīja bijušais Saeimas deputāts Jānis Lagzdiņš.

"Ja Bordāns turpinās rīkoties tikpat neprofesionāli kā pirmajās nedēļās pēc valdības izveidošanas, viņš būs tā bumba, kas uzspridzinās valdību," sacīja Lagzdiņš. "Es aicinu izbeigt muļķoties, sākt strādāt, un izmantot tās ļoti lielās iespējas, ko dod tieslietu ministra amats."

Par vienu galvenajām Bordāna pieļautajām kļūdām bijušais politiķis uzskata likumprojektu par bijušo komunistu darbības ierobežošanu valsts pārvaldē, kas ir "idiotisks", vismaz ar 25 gadus ilgu novēlošanos un "vienkārši smieklīgs".

"Otrkārt, vēstule ārvalstu vēstniekiem liecina par to, ka Bordāns joprojām ir priekšvēlēšanu situācijā un nesaprot, kā jāstrādā pozīcijā un valdībā," sacīja Lagzdiņš. "Juraša izdošana ir smaga lieta, un šeit patiesība ir kaut kur pa vidu."

Saeimas lēmumu izdot kriminālvajāšanai Juri Jurašu (JKP) Lagzdiņš atbalsta un vērtē kā tiesiski pareizu. Vienlaikus viņš gan norāda, ka to, kas "stāv aiz muguras", galvenais mērķis bija izsist no politikas Jurašu un traumēt JKP.

"Neviens nepārmestu prokuratūrai, ja kriminālvajāšana netiktu pieprasīta un netiktu saskatīts iespējamais nozieguma sastāvs. Šeit ir diskutabla situācija," sacīja Lagzdiņš. "Prokuratūra šajā diskutablajā situācijā faktiski, de facto, nevainojot prokuratūru, ir ietekmējusi politiskos procesus. Tiesa, JKP šo uguni uz sevi ir izsaukusi ar diezgan nepamatotiem aicinājumiem ar asu slotu izslaucīt visas drošības iestādes, prokuratūru un Augstāko tiesu. Ļoti iespējams, ka ir nepieciešamas pārmaiņas šajās iestādēs, bet es aicinātu tieslietu ministru sākt ar to nodarboties, nevis iesniegt stulbus likumprojektus un rīkot smieklīgus mītiņus."

Viņaprāt, JKP līderu rīcība liecina par risku partijai sašķelties un nonākt opozīcijā. Sašķeļoties arī KPV LV, izveidoties "loģiska alternatīva un loģisks vairākums" nākamajai valdībai, kurā, izstumjot ārā JKP, ienāks Zaļo un zemnieku savienība un kāda no KPV LV daļām.

 


Sludinājums

67
12:00 | 01/02/19
ZIŅOT
(-6)
(22)
+

Vecais perdelis, kurš Latviju novedis pie sasistas siles - sāk te komentēt ? Pa ielam tukšajām nav bail staigat ?

to mmm
21:12 | 01/02/19
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Varbūt ne muļķis,bet nelietīgs gudrais? JKP darbojas pareizi,principiāli! Nelaime tā, ka viens nav karotājs...Par vecām oligarhu partijām viss skaidrs,Vilties liek parieši un pats bēdīgākais, ka KPV.LV ir nevis 1 oligarhu iedēta ola, bet vesels perēklis ar šīm olām!

mmm
16:08 | 01/02/19
ZIŅOT
(-12)
(6)
+

Varbūt arī vecs perdelis,bet tas nenozīmē ,ka muļķis.Visu pareizi pateica- JKP Bordāns šoreiz iesēdās peļķē uz līdzenas vietas.Arī uzskatu ,ka pret Jurašu vēršas nepamatoti ,bet tas neaataisno JKP muļķigo uzvedību.Vai tad tiešām partija nevar piesaistīt kādu viltīgu poiltehnologu ,kas viņus pamāca uzvesties un nezāģēt zaru uz kura paši sēž.

69
12:54 | 01/02/19
ZIŅOT
(-3)
(19)
+

Viens pareizs teikums.
"Vienlaikus viņš gan norāda, ka to, kas "stāv aiz muguras", galvenais mērķis bija izsist no politikas Jurašu un traumēt JKP."
JKP tik viegli nesalauzt un nesašķelt.

Jaunliepāja
15:02 | 01/02/19
ZIŅOT
(-2)
(15)
+

Man tā liekās to ka ,Juraša gadījumā ,tie ir ,, stellēti zābāki '' saprot visi! Tie kas to visu pasūtīja nebūs laimīgi, kad tiesā Jurašs sāks liecināt!

Jaunliepāja
21:41 | 02/02/19
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Es ceru ka kāds ,,dūzis'' būs paslēpts azotē. Kā nekā ,tomēr informācija bija pieejama par daudziem! Tādēļ jau arī Ventspils pārstāvji sāk raustīties. Jāmaina likumi ,lai nevarētu tiesāties bezgalīgi. Citādi ja tev ir nauda un advokātu kantoris raksta papīrus tas var turpināties bezgalīgi!
Laikam ir noraustījušies,jo valdība ir mainījusies! Šī laikam nav kabatas valdība, kā iepriekšējās. Te ir atklāti pateikts ka ģenerālprokuros bremzē lietas. Tādēļ jau tā jezga ap Jurašu. Ķerās pie pēdējā salmiņa! Stratēģiski tā ir baigā pārrēķināšanās! Cilvēkiem ir piegriezusies tā svēta ,,valsts mafija''!
Ko valsts institūcijas ir izdarījuša pēdējo gadu laikā? Neko! Kā Vaškevičam ar veselību? Ja kas! Vispār ,garlaicīgi nebūs!

skumji
15:32 | 01/02/19
ZIŅOT
(-4)
(13)
+

Kuru interesē viņa viedoklis? Nav ko intervēt?

Arprac
17:33 | 01/02/19
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Ko tas vel tyr murksc.

larins
18:27 | 01/02/19
ZIŅOT
(-2)
(15)
+

Man bija iespēja izmantot šī kunga tēva pakalpojumus savā jaunībā.Tas bez mazākiem pārmetumiem palīdzēja man nokļūt cietumā.Dēls jau nav labāks ,Tautas partijā sēžot tikai deldēja bikses.

Intervijas un tēmas
11:33 | 02/02/19
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

kurš ir Rietumu Radio īpašnieks?...

oo
08:20 | 03/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

sesks

Opis VA
13:36 | 02/02/19
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Kur Tu gudrīti biji pirms 25 gadiem?

L.Grantiņš LRTT
00:32 | 03/02/19
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Lagzdiņš tiks tiesāts kopā ar Pabriku un Kariņu par valsts un tautas nodevību ! https://tautastribunals.eu/?p=1287

L.Grantiņš LRTT
00:33 | 03/02/19
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Lagzdiņš tiks tiesāts kopā ar Pabriku un Kariņu par valsts un tautas nodevību ! https://tautastribunals.eu/?p=1287

L.Grantiņš LRTT
00:33 | 03/02/19
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Lagzdiņš tiks tiesāts kopā ar Pabriku un Kariņu par valsts un tautas nodevību ! https://tautastribunals.eu/?p=1287

ta beidz
10:08 | 04/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Šim ar Kariņu nav pilnīgi nekāda sakara.

Robble
03:37 | 03/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Valdis Freimantāls
14:11 | 03/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Lagzdiņs nav pat lasījis Rīgas Latviešu Biedrības likumīgos 1938. gada statūtus! Par ko tas liecina - viņam uzspļaut tautai! (Latvijas ceļš 1993. gada 18. februāra naktī aizliedza Māmuļas likumīgos statūtus!)

Lasīt Helsinku 86 ziņojumu WWW :"Mosties, celies, strādā"!

Gaitiņu Lunis
00:02 | 01/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vecajam šķēlistam jau arī gribētos vēl kaut kur paspīdēt bet nekur nelaiž klāt un nu vientuļnieks jūtas tik sašauts ka nezina kur dēties. Nu tērē taču savu Saeimas muldētāja samangoto lielo pensiju un stāvi pie ratiem, nejaucies tur kur tavs prātiņš par īsu, šķēles un šlesera laikos tu varēji tēlot baigo veci, tagad esi nulle.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki