Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lagzdiņš: Var tikt apdraudēta mēra Ulda Seska dominēšana


atlikušas 250 zīmes


Lagzdiņš: Var tikt apdraudēta mēra Ulda Seska dominēšana (28)

Pirmdienā, 04. martā, 2013 | BIRKAS: Jānis Lagzdiņš , vēlēšanas , Uldis Sesks , Jānis Vilnītis , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Inga Kundziņa, A.F.I.

Laikraksts “Latvijas Avīze” šodien publicējis sarunu par priekšvēlēšanu situāciju Liepājā ar ilggadējo Saeimas deputātu, tagad politikas vērotāju Jāni Lagzdiņu.

Lagzdiņš, kurš pats sevi nodēvējis par “veco, klibo kareivi”, LA korespondentiem Egilam Līcītim un Voldemāram Krustiņam raksturo pirmsvēlēšanu situāciju Liepājā.

Lagzdiņš atzīst, ka arī viņu pašu vairāki politiskie spēki aicinājuši savā sarakstā, taču, izvērtējot savus garīgos un fiziskos spēkus, eksdeputāts atteicies no piedāvājumiem. Tomēr Lagzdiņš esot apsolījis, it īpaši tuvojoties Saeimas vēlēšanām, “klusu nestāvēšu, viedokli aktīvi paudīšu nekandidēdams”.
 
Raksturojot politisko situāciju Liepājā, Lagzdiņš saka: “[..] cīņa būs sarežģītāka, jo pēc ilgāka laika var tikt apdraudēta pilsētas mēra Ulda Seska dominēšana”.

To Lazgdiņš skaidro šādi: “Daļa to, kas par Sesku līdz šim balsojuši, nebalsos, jo uzskata, ka viņš pie varas ir pārāk ilgi. Arī kļuvis par "vecu" seju, un viņi izvēlēsies ko jaunāku tikai tamdēļ vien, ka grib kaut ko citu. Taču, jautājot, ko sliktu šī Liepājas varas elite būtu darījusi, gandrīz nevienu sliktu vārdu atbildei nedzirdēsi.”

Savukārt jautāts par Jāņa Vilnīša (Reformu partija) kandidatūru, Lagzdiņš filozofē: “[..] neapšaubāmi veiksmīgs uzņēmējs, kas gan negarantē kļūt par tikpat veiksmīgu pilsētas galvu. Daži liepājnieki, piemēram, Uldis Pīlēns, kurš noteikti sekmīgi spētu pildīt augstākos amatus pilsētā un valstī, savu uzņēmumu labad tomēr atsakās no politiskiem piedāvājumiem, saprazdami, ka var dot Latvijai daudz vairāk, vadot un attīstot saimniecisko vienību. Vilnīša kunga izvēle acīmredzot ir mainīt plaukstoša uzņēmuma vadītāja amatu pret nepateicīgu pašvaldības vadītāja vietu.”

Kā trešo spēku Lagzdiņš uzlūkot Nacionālo apvienību, “kam tradicionāli ir atbalstītāju loks liepājnieku patriotisma dēļ”. Šai apvienībai pēc Lagzdiņa teiktā garantēta viena vieta domē, bet “ar gudru kampaņu būtu pat vairāk”.

Par snaušanu starpvēlēšanu periodā un neko lāgā nedarīšanu Lagzdiņš it īpaši kritizē "Vienotības" Liepājas nodaļu, kas "vairāku gadu laikā nespēja piesaistīt partijai nopietnus kadrus"

Liela sarunas daļa veltīta Latvijas krieviem, "Saskaņas centram" , iespējamai sadarbībai ar to Rīgā un valsts mērogā.

"Tas brīdis, kad arī valsts mērogā jāsāk domāt par gudru un optimālu sadarbību ar "Saskaņas centru", nav tālu," spriež ekspolitiķis.


Sludinājums

Arī vērotājs
12:17 | 04/03/13
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Sava taisnība jau tam vecajam lapsam ir

liepajnieks
16:09 | 06/03/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

nevis "var tikt" apdraudēta, bet reāli ir apdraudēta, jo nezinu nevienu argumentu, kāpēc būtu jāatstāj pie varas esošie, kuriem vairs nav nedz dzirskteles acīs, ne vīzija, kā tālāk attīstīt pilsētu

Čavess
12:34 | 04/03/13
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Ak tad beidzot "vecais un klibais kareivis" ieklepojās, jau otro reizi! Diezi vai pirms tam omulīgā gaisotnē arī apspriedies ar Uldiņa padomdevējiem ? Bet par "Vienotību" viņam arī taisnība- Ķervītis turēts tik īsā saitītē, ka kakla siksna jau saaugusi ar balseni. Negudrs Seska kurss, kas vēlēšanās var rezultēties katastrofāli priekš pašas "Vienotības", taču Sesks riskē zaudēt vairāk - savu piebaroto sabiedroto. Par pašu nodaļu - nu Dīķa ielas marionetes un iedomu komedianti!.

hmm
12:34 | 04/03/13
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Vai tā ir jauna profesija - "politikas vērotājs"?

piekrītu
12:45 | 04/03/13
ZIŅOT
(-1)
(19)
+

ka prasās pēc pārmaiņām pilsētas vadībā, esošā vadība sevi ir izsmēlusi

justīne
13:05 | 04/03/13
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Tikai neaizmirstiet, ka ja Liepājā kas mainīsies, tad tā būs jaunā vecā dome...

Milda
13:14 | 04/03/13
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Kāpēc tik nekaunīgi tiek kropļota latviešu valoda? Tiešās runas rakstībā neviens vēl pēdiņu lietošanu nav atcēlis, un tā ir obligāta visiem

coms
14:30 | 04/03/13
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Sveiciens dienesta biedram! Jeb citiem vārdiem huju tev, oranžais mūdzi

Jahnis
14:55 | 04/03/13
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Lagzdiņš jau pats ir klājas locīšanās un mānīšanās paraugs.Kā varēja dzīvo vienā partijā ar lLielo Kretīnu ? Tas taču kampa nekautrēdamies - un nebija nevienas balss partijā , kas būtu teikusi - atkāpies šātan, tu zodz! Es Lagziņam neticu - tā ir tā vecā lokanā padomju domāšana.

agb
15:26 | 04/03/13
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

tuvojas velesanas ... jacer ka lidz velesanas nonaks ari lidz realam apsaudem un kritusiem sabiedribai par prieku ...

поцанчик
16:00 | 04/03/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ты никогда не вернешь 4 секунды, потраченные на прочтение этого бессмысленного предложения.

Sola
16:48 | 04/03/13
ZIŅOT
(-6)
(8)
+

"Taču, jautājot, ko sliktu šī Liepājas varas elite būtu darījusi, gandrīz nevienu sliktu vārdu atbildei nedzirdēsi". Protams, jo neviens taču negrib sēdēt cietumā !!! Atver tikai muti un tad redzēsi velnu !!!

ČeGevara
18:05 | 04/03/13
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Labās rokas vidējo Pravieša pirkstu atkal gribētu redzēt, šoreiz pēc vēlēšanām 1. jūnijā no Rožu ielas 6 II stāva loga. Šitaijs žests jau iemēģināts no Augstā nama. Bet tagad kā skatītāji un apjūsmotāji varētu būt Liepājas pensionāri.

9
21:30 | 04/03/13
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Pat Sesku pareizi pateica - beidzot vins ar savu radošuma un darbošanās impotenci ir apnicis VISIEM Liepājā ....

Par Vilnīti - izteicās savā riebīgajā Šķēles stiliņā ...

Vecais, klibais ....būtu izmantojis izdevību paklusēt

liepājnieks-parastais
21:43 | 04/03/13
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Parastajam, vienkāršajam liepājniekam VISPĀR faktiski nav par ko balsot:
1)Par Jenotiem-piekrītu autoram, reti neveiksmīgs vietējais vadonis(eksmilicis).
2Par NA ir tā-normāla jaunā paaudze, bet vecie "batjkas tipa" buki nevelk.Diemžēl.
3)Par Vilnīti, viņam 2 lieli trūkumi. Cilvēkiem riebjas RF un Vilnītis nevar sēdēt uz 2 krēsliem vienlaikus(gan it kā kritizēt Sesku, gan būt ar viņu koalīcijā).
4)Par Saskaņu. Atšķirībā no Ušakova Rīgā, viņi Liepājā neko pozit. nav veikuši, bijuši tādi Seska pakalpiņi, kabatas opozīca.
5)Par Sesku. Kaut daudziem viņš apnicis, reālais bezdarbs ārprātīgs, emigrācija vislielākā no Latv. pilsētām, tomēr-nav reālas opozīcijas.Domes nomenklatūra, biezie, liela daļa vienaldzīgo par Sesku nobalsos. Un balso vēlētāji pēc dzīvesvietas sarakstiem. Nebrīnos, ja Sesks atkal vinnēs.
Labāk ņemt Zemesgrāmatu un braukt balsot kādā pagastā, kur jums ir īpašums!

viedoklis x
21:46 | 04/03/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ka tik oranžie nepalika kādam 1,027 miljonu Ls parādā, tādēļ varbūt vajag mazāk filozofēt par politiku, bet iet strādāt, kaut vai ielas tīrīt ja citu darbu neprot.

Nelabi
22:02 | 04/03/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kad Jānis ar Dzintaru pameta LC un par to Andrejam Panteļējevam bija lielas acis, dzirdēju baumu, ka Škēlis katram pārbēdzējam uz TP apsolījis, ka aizdošot iestāšanās naudu Ls 2000. Pēc tam vajadzēšot atpelnīt vai arī atdot pēc vēlēšanām. Domāju, ka tikai ļaunas mēles. Bet...tā kā Jānis kļuva par TP frakcijas vadītāju Saeimā, domājams, ka viņš "atstrādāja". Tagad saprotu viņa atmiņu rezignēto frāzi par pēdējo gadu darbu Saeimā, kad viņš esot teicis, ka tas viņa mūžā esot līdzinājies 3:1, respektīvi viens gads Latvijā pret trijiem gadiem Sibīrijā, Intā vai Magadanā.

jautājums
12:28 | 05/03/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

par kuru Jāni iet runa? Neimani?

NN7
12:15 | 05/03/13
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Jā , Vilnītis nav nav ideāls... Bet kurš gan tāds ir ?

Lai tiktu vaļā no Seska ir jābalso par Vilnīti un VIŅA KOMANDU jo viens viņš tāpat neko neizdarīs ...

Ārprāts , kādi laiki pienākuši - jādomā nevis PAR KURU BALSOT , bet KĀ TIKT VAĻĀ NO SESKA ...

sviests
12:29 | 05/03/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

es piekrītu, ka nevar balsot par konkrētu cilvēku- Sesku, Vilnīti vai Juri, jāskatās, kāda ir komanda un kā viņi sevi pierādījuši līdzšinējā darbā

liepajnieks
12:30 | 05/03/13
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Seska kadrus mēs laikam daudz maz zinam, ja vien netiks kardināli kas mainīts. Jāskatās, kas būs Vilnīša un SC partiju kandidātu sarakstā

cecemuša
15:23 | 05/03/13
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Jā, Vilnītis vismaz ir veiksmīgs uzņēmējs, bet ko prot Sesks, izņemot grozīšanos sabiedrības krējuma pasākumos un algas saņemšanu 10 amatos? Nestrīdos, pilsētas struktūrvienībās strādā daudz gudru, talantīgu un godīgu cilvēku, kas arī to pilsētas attīstību reāli virza, bet Sesks tas nudien nav, drīzāk otrādi. Vien brangi kukuļi un savējo lobēšana...

starp
22:27 | 07/03/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

citu aiz ziņkārības painteresējos par daudz kritizēto Lembergu un biju šokā, paskataties kaut vai youtube videoierakstus, kā cilvēks atbild uz iedzīvotāju jautājumiem un kādas atskaites sniedz par savu darbu un kādi ir šī darba augļi un rezultāti, biju šokā

SESKS LEMBERGAM NAV CIENĪGS PAT ŪDENI PIENEST

mika
10:17 | 07/03/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Saskaņas centram-= pilnīgi un viennozīmīgi NĒ!!!!!!!

mikus
10:50 | 08/03/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

VILNĪTIM=JĀ!

Seskam
22:02 | 08/03/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

pieder liepāja, tā tas ir bijis ir un būs

pilnīgi nopietni
10:57 | 09/03/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

ļoti žēl ka Liepājas partija zaudēs lielu skaitu balsu, jo daudzi liepājnieki zina ka tas rezultēsies ar Sesku kā mēru un to nevēloties daudzi vēlētāji tādējādi nebalsos par šo partiju, arī es...

SESKS
11:04 | 10/03/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

ES ZINU VISI MANI NIEVĀ, ES ZINU VISI MANI NĪST,
LAI MANI NĪST, LAI MANI NIEVĀ
VIEN ALGA MAN
VIEN
ALGA MAN !

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki