Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Lesto" dejotāji izcīna sudrabu Valmierā


atlikušas 250 zīmes


"Lesto" dejotāji izcīna sudrabu Valmierā (4)

Autors: irliepaja.lv
Piektdienā, 16. februārī, 2018 | BIRKAS: dejas , Raivo Letapurs , Betija Kaire , Gints Gredzens , Lesto
Izdrukāt Ziņot

10.februārī Valmierā notika Latvijas čempionāts sporta dejās, kur Liepājas dejotāji Gints Helmuts Gredzens un Betija Kaire savā vecuma grupā izcīnīja sudraba medaļu.

Nedēļas nogalē Vidzemes Olimpiskajā sporta centrā tika aizvadīts Latvijas Sporta deju federācijas un SDK "Saltāre" rīkotais Latvijas čempionāts 10 dejās apvienotajās abās deju programmās – piecās standartdejas un piecās Latīņamerikas dejas. Visās čempionāta grupās kopā sacentās 87 deju pāri.

Gints Helmuts Gredzens un Betija Kaire startēja vecuma grupā "Jaunieši", kurā dejo 16 – 18 gadus veci dejotāji.  Liepājnieki dejo Liepājas sporta deju centrā "Lesto" pie treneriem Raivo Letapura un Elīnas Mucenieces.

Dejotāju treneris Raivo Letapurs portālam pastāstīja, ka pāra sniegums ir ļoti labs: „Tā arī bijām plānojuši, ka būs 1. vai 2.vieta. Līdz pirmajai vietai šoreiz nedaudz pietrūka pārliecības par sevi kā dejotāju pāri. Uzvarēja pāris no Valda Škutāna deju skolas. Uzskatu, ka mēs šeit, Liepājā, esam izdarījuši maksimumu, un rezultāts ir ļoti labs".

Nākamās sacensības jaunajiem dejotājiem ir jau pavisam drīz – 11.martā notiks Latvijas čempionāts Rīgā, kur jauniešu vecuma grupa dejos standartdejas. Arī tur būšot nopietna konkurence, norādīja Raivo Letapurs.

Pagājušās nedēļas medaļa nav pirmais Betijas un Ginta sasniegums, abi dejo "Lesto" jau no bērnības, un ir ar pamatīgu sacensību pieredzi. Betija Kaire jau iepriekš portālam ir atzinusi, ka ne vienmēr tieši vērtējums ir svarīgākais: "Man ir svarīgi pašai just, ka esam izdarījuši maksimumu, un tas ne vienmēr ir tas pats, kas ļoti labs vērtējums. Gandarījumu sniedz nevis pirmā vieta, bet labs sniegums".
 


Sludinājums

ieva
10:36 | 16/02/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Malači. Prieks par Liepājas jauniešiem, kas kaut ko dara un kaut ko sasniedz.

Nez
15:06 | 17/02/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Es nez vareja jau labak. Nu huina jau galīga ari nav

hm
21:16 | 17/02/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

lauki devās uz laukiem un pat neuzvarēja lauku sacensībās.:(

https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
16:59 | 19/02/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Je suis a votre disposition pour vous aidez a résoudre tous ces problèmes, même les cas les plus désespère : Amour, Retour Affectif Rapide, Retour de l'être aimé, Retour d'Affection , protection contre les ennemies et les mauvais sorts, guérit l’impuissance, fidélité absolue (affection retrouvé). Fait venir ou revenir la personne que vous aimez, attraction de la clientèle pour les vendeurs, chance dans tous les domaines, réussite dans les affaires, examens, permis de conduire etc…. Contactez par ces informations suivante :


Contact Maître SANTOS :

SiteWeb : https://www.marabout-vaudou-occulte.com
SiteWeb : https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
SiteWeb : https://www.richesse-rapide.wixsite.com/devenir-riche
SiteWeb : https://www.retour-affectif-ex.wixsite.com/marabout-vaudou
SiteWeb : http://www.sorcier-vaudou.onlc.be
Blog : http://www.magieretouraffectif.unblog.fr
E-Mail : Contact@marabout-vaudou-occulte.com
Tél Bénin :(+229) 97-45-85-00 (Joignable aussi sur Whatsapp)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki