Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Līdz 12.jūnijam apskatāma izstāde "Stila nospiedums"


atlikušas 250 zīmes


Līdz 12.jūnijam apskatāma izstāde "Stila nospiedums"

Otrdienā, 06. jūnijā, 2017 | BIRKAS: Baata , mākslas vidusskola , mode , izstāde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sestdien, 3. jūnijā, tirdzniecības centrā "Baata" tika atklāta foto izstāde "Stila nospiedums", kurā apskatāmi Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu darbi.

Vizuālā tēla stilistu izglītības programmas audzēkņu darbi tapuši sadarbībā ar "Baata" veikaliem.  Izstādes atklāšanas laikā ikviens varēja novērtēt arī jauniešu radošo tērpu kolekciju skati, informē "Baata" pārstāve Baiba Indriksone.

Šī projekta un sadarbības mērķis ir veicināt cilvēku interesi par modi un iespējām, ko sniedz "Baata" veikalos pieejamais sortiments. Kā arī attīstīt LMMDV Vizuālā tēla stilistu izglītības programmas audzēkņu profesionālo pilnveidi darbā ar klientiem. Vienlaikus radot ieinteresētību pakalpojumos, ko sniedz vizuālais stilists sadarbībā ar apģērbu veikaliem, tādējādi rosinot interesi par veikalos realizējamiem apģērbiem, aksesuāriem un to komplektācijas iespējām potenciālajiem klientiem.

Projekta ideja ietver sevī uz izvēlētiem modeļiem, noteikta vecuma sievietēm izveidot stila koptēlu, piemeklējot un komplektējot tos no "Baata" veikalos piedāvāto modes zīmolu klāsta. Papildus modeļiem tika veidots “make up” un matu sakārtojums attiecīgi izvēlētajām tēmām – sportiskā un klasiskā ikdienas stilistikā. Gala rezultātā tika veidotas foto sesijas "Baata" interjerā, piemeklējot atbilstošu noskaņu un stilistiku.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki