Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā ieradušies 12 brīvprārīgie no četrām valstīm


atlikušas 250 zīmes


Liepājā ieradušies 12 brīvprārīgie no četrām valstīm

Ceturtdienā, 31. maijā, 2018 | BIRKAS: Erasmus , Jaunie Vanagi , brīvprātīgie
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

"Erasmus+" projekta "Youth for Kids" ietvaros veikt Eiropas brīvprātīgo darbu Liepājā ieradušies divpadsmit jaunieši no Portugāles, Francijas, Spānijas un Grieķijas.

Jaunieši mūsu pilsētas bērniem vadīs dienas nodarbības, kuras visas vasaras garumā norisināsies ar Liepājas pilsētas domes atbalstu.

Uzņēmējorganizācija Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi" šāda veida projektus organizē jau septīto gadu. Šīs nodarbības sevi ir attaisnojušas, jo tās apmeklē daudzi bērni, kuriem šķiet interesanti praktizēt gan savas angļu valodas prasmes, gan iemācīties daudz ko jaunu. Turklāt "Liepājas Jaunie Vanagi" šogad atzīmē savu 25.gadu jubileju, un visas vasaras programma ir pakārtota šim notikumam, informē biedrības ārlietu sekretārs Žigimants Krēsliņš.

Pirmie iespaidi par Latviju un Liepāju ir pozitīvi. Fitija no Francijas atzīst, ka nebija gaidījusi, ka gaisa temperatūra būs siltāka nekā Francijā, un arī faktu, ka bērni šeit ir ļoti draudzīgi un atvērti. Savukārt Evgenios no Grieķijas atzīmēja, ka viņš nesaprot kāpēc Latvijā cilvēki ir tik drūmi un visu laiku skatās tikai uz savām kurpēm, nevis citu cilvēku acīs. Nuno no Portugāles atzina, ka šī ir īstā vieta, kur realizēt šo projektu un pavadīt savu vasaru. Jaunieši atzina, ka no šīs brīvprātīgo darba pieredzes sagaida gan iespēju sadraudzēties ar bērniem un iemācīt viņiem daudz jaunu lietu, gan arī iepazīt Latviju un latviešu kultūru.

Pirmās četras dienas jaunieši tiks apmācīti konkrēti specifiskajam projektam, iepazīs Liepāju, pastāstīs citiem par savu kultūru un izplānos visas vasaras programmu. Bet pavisam droši, ka kaut ko interesējošu sev, šeit varēs atrast jebkurš – nodarbībās būs gan sports, gan ekskursijas, gan radoša pieeja.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki