Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā jau sesto reizi norisināsies kristīgā konference


atlikušas 250 zīmes


Liepājā jau sesto reizi norisināsies kristīgā konference

Otrdienā, 17. oktobrī, 2017 | BIRKAS: konference , baznīca , izglītība , Latviešu biedrības nams
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no www.lelb.lv

Liepājas Latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6, pirmdien, 23.oktobrī, pulksten 11 jau sesto reizi norisināsies konference "Skolotājs kristietis".

Šī gada konferences tēma – "Zinošs, saprotošs, garīgs". Konferences nolūks ir aktualizēt patiesu vērtību nozīmi sabiedrībā un palīdzēt izprast dažādu seku cēloņus.

Konferencē apskatītās tēmas ir aktuālas ne tikai skolotājiem, bet arī speciālistiem, kuri strādā ar bērniem un pusaudžiem, sociālajiem darbiniekiem, svētdienas skolu skolotājiem, vecākiem u.c.

Ar priekšlasījumiem uzstāsies Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags un Latvijas Kristīgās akadēmijas rektore, profesore Skaidrīte Gūtmane.

Arhibīskaps aktualizēs tēmu par baznīcas nozīmi "Priekš kam man baznīca?". "Mūsdienu parādība ir brīvmācītājs, kas pārdod Brīvticību – reliģiskus pakalpojumus ārpus reliģiskām organizācijām. 3. gadsimta baznīctēvs Kartāgas Kiprians teica: "Dievs nevar būt Tēvs nevienam, kam Baznīca nav māte." Kuram taisnība?", tā Arhibīskaps Jānis Vanags.

Savukārt Skaidrītes Gūtmanes priekšlasījums būs par tēmu "Nozagtais tēls jeb pusaudža identitātes plastiskums". S. Gūtmane par piedāvāto tēmu saka: "Kā zināms, mūsdienās ir akūta pusaudžu audzināšana un kā skolotāji, tā arī ģimenēs cilvēki nespēj atbildēt, kas notiek ar bērnu – kāpēc mainās viņu uzvedība, kāpēc rodas konflikti un kā tos risināt. Atbildes nav ne skolotājiem, ne vecākiem. Tāpēc ir svarīgi saprast, kāpēc pusaudžu identitāte ir kļuvusi plastiska un nevadāma."

Konferences tēmas nav izvēlētas nejauši. Tās ir ieteikuši skolotāji diskusijās ar Liepājas pilsētas domes Reliģisko lietu komisijas mācītājiem, kas ir konferences "Zinošs, saprotošs, garīgs" organizatori.

Piedalīties konferencē tiek aicināts ikviens interesents, samaksājot dalības maksu 2 eiro apmērā, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki