Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā notiks seminārs par sociālo uzņēmējdarbību


atlikušas 250 zīmes


Liepājā notiks seminārs par sociālo uzņēmējdarbību

Ceturtdienā, 18. janvārī, 2018 | BIRKAS: seminārs , Dome
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 1. februārī organizēs informatīvu semināru "Sociālā uzņēmējdarbība: sociālais uzņēmums".

Uz semināru tiek aicinātas nevalstiskās organizācijas un citi interesenti, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Seminārā piedalīsies lektori no Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas, Kurzemes biznesa inkubatora, Attīstības finanšu institūcijas Altum, kā arī sociālās uzņēmējdarbības vēstnieki. Lektori pastāstīs par svarīgāko uzņēmējdarbības likumā, par atbalsta programmām un par to, kā dibināt un vadīt sociālo uzņēmumu.

Viena no nevalstisko organizāciju iespējām nodrošināt un attīstīt savu pamatdarbību ir piesaistīt līdzekļus, veicot saimniecisko darbību. Sociālais uzņēmums var būt viens no šādiem instrumentiem. Seminārā tiks akcentētas praktiskas darbības un pieredze veiksmīgai sociālajai uzņēmējdarbībai.

Seminārs notiks 1.februārī Liepājas domes lielajā zālē, Rožu ielā 6, pulksten 15.

Semināram pieteikties var līdz 30. janvārim pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv (sadaļā "Sabiedrība", apakšsadaļā "NVO Liepājā"), aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu, vai arī, rakstot uz e pasta adresi nvo@liepaja.lv. Semināra darba kārtība aplūkojama pašvaldības mājaslapā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki