Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā politiski represētie varēs saņemt svētku pabalstus


atlikušas 250 zīmes


Liepājā politiski represētie varēs saņemt svētku pabalstus (1)

Ceturtdienā, 08. oktobrī, 2015 | BIRKAS: represētie , pabalsti , 18.novembris , Dome
Izdrukāt Ziņot

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, dome visiem politiski represētajiem izmaksās pabalstu 30 eiro,  izsakot atzinību par devumu Latvijas neatkarības stiprināšanā.

Pabalstu politiski represētie, kuru dzīvesvieta deklarēta Liepājā, no 9. novembra varēs saņemt jebkurā no A/s "Norvik banka" Liepājas filiālēm, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Represētie, kuri veselības stāvokļa dēļ paši nevar aiziet uz banku, aicināti līdz 31. oktobrim ar aprūpētāju vai pilnvaroto personu palīdzību vērsties ar iesniegumu Sociālajā dienestā par pabalsta piegādi dzīvesvietā.

Šobrīd Sociālā dienesta redzeslokā ir 434 represētās personas, par kurām arī sagatavots pabalsta saņēmēju saraksts bankai. Ja persona nav iekļauta sarakstā, tad pabalstu var pieprasīt Sociālajā dienestā, 220. kabinetā, iesniedzot pabalsta saņemšanai nepieciešamos dokumentus līdz šā gada 28. novembrim.

Iesniegumu par pabalsta piegādi mājās var iesniegt 220. kabinetā pirmdienās no pulksten 14 līdz 17, otrdienās no 9 līdz 12, ceturtdienās no 15 līdz 18 un piektdienās no 14 līdz 16.

Neskaidrību gadījumā var zvanīt uz Sociālo pakalpojumu daļu 634 89674.


Sludinājums

Dažus
14:34 | 08/10/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

uzpirks!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki