Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepāja – viena no dzīvesvietu pieejamības līderēm


atlikušas 250 zīmes


Liepāja – viena no dzīvesvietu pieejamības līderēm (3)

Piektdienā, 09. martā, 2018 | BIRKAS: Swedbank , nekustamais īpašums
Izdrukāt Ziņot

Pērn lielākajā daļā Latvijas pilsētu mājokļi kļuva pieejamāki, aģentūrai LETA pavēstīja "Swedbank" mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska.

Viņa atsaucās uz jaunākā bankas Baltijas Mājokļu pieejamības indeksa datiem. "Dzīvesvietu pieejamības jomā pērn līderes bijušas tādas pilsētas kā Daugavpils, Liepāja un Cēsis, bet galvaspilsēta Rīga ieņēmusi vien sesto vietu," sacīja Jakubovska.

Vienlaikus viņa norādīja, ka atbilstoši "Swedbank" Finanšu institūta veiktās aptaujas datiem, par spīti zemākai mājokļu pieejamībai, salīdzinot ar citām Latvijas pilsētām, iedzīvotāji joprojām vislabprātāk jaunu mitekli iegādātos tieši Rīgā (30%) vai tās apkārtnē (27%). Turklāt tie, kas plāno jauna mājokļa iegādi tuvāko divu gadu laikā, ir izlēmuši priekšroku dot privātmājai nevis dzīvoklim.

Plašāk par mājokļu pieejamību Latvijā un arī Baltijā kopumā plānots informēt preses konferencē trešdien, 14.martā. Preses konference notiks plkst.11 "Swedbank" Centrālās ēkas (Balasta dambis 15) 25.stāva kafejnīcā. Pasākumā piedalīsies "Swedbank" ekonomiste Linda Vildava, "Swedbank" Finanšu institūta eksperte Evija Kropa, kā arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Pēc aktīvu apmēra "Swedbank" ir lielākā banka Latvijā.


Sludinājums

Egija D
11:27 | 09/03/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Pieejamība tas ir - pieejams bet par kosmisku cenu? Kā ar 3 un 4 istabu dzīvokļu pieejamību pilsētā par samērīgu cenu? Reizi gadā 1 parādās? :D :D

Juris
16:38 | 11/03/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vajadzēja pirkt tad, kad visi komentāros bļāva, ka tirgus tūlīt sabruks pavisam un neviens neko pat par velti neņems. Cenas atkal kāpj, un atkal komentētājiem slikti.

Elfs
10:52 | 12/03/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tas, kuram nekas nepieder, vienmēr domājis, ka viņam kaut kas pienākas par baltu velti.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki