Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas 394. dzimšanas dienu svinēs nedēļas garumā


atlikušas 250 zīmes


Liepājas 394. dzimšanas dienu svinēs nedēļas garumā (3)

Ceturtdienā, 14. martā, 2019 | BIRKAS: Lielais Dzintars , Liepāja svin , LOC
Izdrukāt Ziņot

18.martā Liepāja apritēs jau 394 gadi − pilsēta dzimšanas dienu atzīmēs nedēļas garumā ar daudzveidīgām aktivitātēm un pasākumiem, kas norisināsies dažādās kultūras un atpūtas vietās.

18.martā notiks tradicionālā Gada un Goda liepājnieku apbalvošanas ceremonija, kurā par veikumu 2018. gadā tiks sumināti 15 Gada liepājnieki un Goda liepājnieks. Pasākuma "Goda un Gada liepājnieks 2018" režisors ir Herberts Laukšteins, savukārt muzikālo programmu veido Normunds Kalniņš. Pasākumā piedalīsies Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi un ritma grupa, bet pasākumu vadīs un ar muzikāliem priekšnesumiem apmeklētājus priecēs mūziķis Intars Busulis un Liepājas teātra aktrise Agnese Jēkabsone-Ozoliņa.

Par īpašiem mielastiem un gardiem maltīšu piedāvājumiem īpaši Liepājas dzimšanas dienai par godu būs parūpējušies arī Liepājas restorāni un kafejnīcas.

18.martā, pilsētas dzimšanas dienā, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, informē domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Nozīmīgs notikums būs 5. Latvijas pasākumu forums, kas pilsētā notiks no 19.−22.martam, pulcējot Liepājā pasākumu industrijas profesionāļus no visas Latvijas. Pasākumu foruma četrās dienās ieplānota plaša programma − notiks darba sesijas pasākumu izstrādes un realizācijas jomās, pasākumu izcilības konference "Kad pasākums kļūst par Notikumu", "LaPPA kvalitātes zīmes 2019" saņēmēju − pasākumu nozares piegādātāju izziņošanas pasākums, "Latvijas pasākumu mūziķu skate 2019", tradicionālā LaPPA "Pasākumu gada balvas" pasniegšanas ceremonija un Pasākumu foruma reģionālā diena.

Nedēļas izskaņā, 22. un 23.martā, Liepājas Olimpiskajā centrā no pulksten 10 līdz pulksten 18 notiks izstāde "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019". Izstādē piedalīsies uzņēmēji un akcentējot profesionālās izglītības iespējas reģionā − izglītības iestādes.

Visas nedēļas garumā iedzīvotāji aicināti apmeklēt arī dažādas izstādes: ekspozīciju "Latvijas Pagaidu valdības seši mēneši Liepājā" Liepājas muzejā, Jāņa Vecbrāļa fotoizstādi "Zvaigznes Dzintarā" koncertzālē "Lielais dzintars", Dzintara Adieņa personālizstādi "Otrā elpa" Liepājas Latviešu biedrības namā u.c.

Tāpat pilsētā notiks daudzi citi aizraujoši pasākumi: "Prime Orchestra Simfo" šovs "Pasaules hiti" (koncertzālē "Lielais dzintars" 22.martā), Liepājas teātra Starptautiskās teātra dienas koncertuzvedums "Meklējam aktierus" (Liepājas teātrī 23. un 24.martā), grupas "Baritoni" koncerts (Liepājas Olimpiskajā centrā 24.martā), tematiskā ballīte "Casino Royale Party" (restorānā "MO Liepāja" 23. un 24.martā) un daudzi citi pasākumi.

Visi Liepājas dzimšanas dienā notiekošie pasākumi aplūkojami vienotajā Liepājas notikumu kalendārā: kalendars.liepaja.lv.


Sludinājums

ar jēgu
20:55 | 17/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Gada liepājniekam arī jābūt tikai vienam! Lai ir cīņa un vērtība balvai. Tagad jau katrs trešais to saņēmis...

rabotņica
15:49 | 19/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nekas gan neliecina par to, ka pilsētai būtu svētki, izņemot, protams, tās baltās lupatiņas pie laternu stabiem. Prieks, ka vismaz tramvaji sapucējušies ar pilsētas karodziņiem.

Maître TOSSA
21:54 | 19/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Grand marabout vaudou sorcier, roi des puissant fétiche vaudou,prêtre et grand voyant, spécialiste des problèmes de couple, rituel de retour affectif rapide en 7 jours, puissance sorcier vaudou de tous les travaux occultes vaudou, retour affectif rapide le plus efficace, amour,argent,couple,devenir riche,pacte avec diable,porte monnaie magique,porte feuille magique,problèmes de la sorcellerie...
Téléphone WhatsApp : 0022 997 638 657 , E-mail: contact.marabout.vaudou@gmail.com
Siteweb: www.marabout-vaudou-retour-affectif.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki