Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas 8. vidusskolas direktore dosies pelnītā atpūtā


atlikušas 250 zīmes


Liepājas 8. vidusskolas direktore dosies pelnītā atpūtā (4)

Pirmdienā, 11. jūnijā, 2018 | BIRKAS: 8.vidusskola , Jevgēnija Mickēviča
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no liep8vsk.lv

Izglītības pārvalde ir nosūtījusi saskaņošanai Izglītības un zinātnes ministrijā Liepājas 8. vidusskolas direktores Jevgēņijas Mickēvičas iesniegumu par aiziešanu no amata ar 30. jūniju.

Iesniegums par darba tiesisko attiecību pārtraukšanu no Jevgēņijas Mickēvičas tika saņemts jau 2017.gada 31.oktobrī  – ar lūgumu atbrīvot no izglītības iestādes vadītāja novērtēšanas ikgadējā 8. vidusskolas akreditācijā, jo direktore jau tad plānoja pārtraukt darba tiesiskās attiecības sakarā ar došanos pelnītā atpūtā mācību gada noslēgumā.

Jevgēnija  Mickēviča  par Liepājas 8. vidusskolas direktori strādā kopš 1997. gada 29. augusta, informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Direktores Jevgēņijas Mickēvičas laikā skola ir piedzīvojusi dažādas pārmaiņas. Direktore ir pieņēmusi dažādus izaicinājumus, bijusi atvērta jauninājumiem.

Skolā ir izglītojušies  lietuviešu bērni, ir bijušas atsevišķas lietuviešu bērnu klases. No 2001. gada    skola mazākumtautību vidējās izglītības programmu īsteno latviešu valodā. No 2005. gada Liepājas 8.vidusskola viena no pirmajām skolām Liepājā sāka speciālo izglītības programmu īstenošanu. Kā viens no izaicinājumiem bija arī 8. vidusskolas filiāles izveidošana Karostā, kurā skolēni  mācījās pamatizglītības pedagoģiskās korekcijas  programmā.
Skola katru gadu uzņem arī Sociālā dienesta bērnu un jauniešu nometnes, organizē bērnu un jauniešu nometnes savas skolas skolēniem.

Direktore ir atbalstoša dažādām kolēģu  inovācijām, īpaši atbalstot  karjeras pasākumus. Liepājas 8.vidusskolas darbība šajā jomā ir guvusi atzinību pilsētā ar īpaši interesantiem pasākumiem.

Direktore vienmēr bijusi saprotoša pret skolēniem, kuri dažādu iemeslu dēļ mainījuši skolu, pieņemot viņus Liepājas 8. vidusskolā un meklējot problēmas risinājumu. Direktore daudz strādā ar skolēnu vecākiem.


Sludinājums

Helmuts
10:27 | 11/06/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

viņa tak blondīne!

Liepajnieks
18:48 | 11/06/18
ZIŅOT
(-9)
(1)
+

Jevgēņija, paldies tev arī no manis, ka 8. vidusskolu pārvērti par internātskolu. Redz, citi skolas direktori nepieļāva internātskolas pievienošanu, tev gan laikam nekas nebija pret! Pat 15.vsk par sevi pastāvēja, kas bija loģiskākā vieta, kurai pievienot. Tagad mani bērni mācīsies degradētā vidē. Atpūties!

Nu, nu
20:03 | 11/06/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Bērni var mācīties kādā citā skolā

juridiskā koledža
08:04 | 12/06/18
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

beidzot

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki