Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas bērni saņem rotaļlietas no hokejistu rokām


atlikušas 250 zīmes


Liepājas bērni saņem rotaļlietas no hokejistu rokām Akcijā

Autors: Simona Laiveniece, HK Liepāja preses sekretāre
Ceturtdienā, 15. decembrī, 2016 | BIRKAS: Lāči lido , HK Liepāja , bērnudārzs Dzintariņš , bērnudārzs Saulīte , bērnudārzs Cīrulītis , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

Ceturtdien, 15.decembrī, HK "Liepāja" hokejisti iejutās Ziemassvētku vecīšu lomā un dalīja "Lāči lido" spēlē uz ledus samestās mīkstās rotaļlietas Liepājas bērnudārzos.

Pasākumā iesaistīta bija teju visa komanda, un dienas laikā paspēja apciemot divdesmit Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes. Sagaidīšana katrā no bērnudārziem bija dažāda – sportisti skatījās bērnu sagatavotus koncertus, uzklausīja dzejolīšus, gāja rotaļās, kā arī atbildēja uz jautājumiem un stāstīja par hokeju.

HK "Liepāja" uzbrucējs Māris Diļevka, kurš ciemojās bērnudārzos "Saulīte", "Kāpēcītis" un "Cīrulītis" atzina: "Vispatīkamāk bija redzēt, ka bērni, kuri sākumā likās kautrīgi un nobijušies, atplauka smaidā, saņemot rotaļlietas. Tāpēc vien bija vērts dāvināt!"

Bērnudārzu audzinātājas vēlēja hokejistiem vien uzvaras un solījās būt par Liepājas komandas atbalstītājām. Šāda pozitīvisma deva sagādā prieku gan dāvanu saņēmējiem, gan dāvinātājiem.

"Lāči lido" akcija Liepājā notiek jau trešo gadu un šoreiz saziedotas tika 1708 mīkstās rotaļlietas.


Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki