Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas cietumā notiks VUGD praktiskās nodarbības


atlikušas 250 zīmes


Liepājas cietumā notiks VUGD praktiskās nodarbības (1)

Piektdienā, 16. februārī, 2018 | BIRKAS: cietums , VUGD , mācības
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Nākamnedēļ Liepājā notiks Ieslodzījuma vietu pārvaldes Liepājas cietuma un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) rīkotās praktiskās nodarbības.

Tajās četru dienu laikā iesaistītie operatīvie dienesti pārbaudīs un pilnveidos objekta rīcības plānu ugunsgrēka gadījumā, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Mācības Liepājā, Dārza un Ganību ielu apkaimē, sāksies pirmdien, 19.februārī pulksten 11 un tās turpināsies līdz 22.februārim. To mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot objekta rīcības plānu ugunsgrēka gadījumā, pārbaudīt sadarbību starp iesaistītajām institūcijām, kā arī pilnveidot VUGD un citu operatīvo dienestu personāla praktiskās iemaņas ugunsgrēku dzēšanā šādā specifiskā objektā. Nodarbībās piedalīsies amatpersonas un nodarbinātie no Ieslodzījuma vietu pārvaldes Liepājas cietuma, VUGD un Valsts policijas.

Nodarbību ietvaros operatīvie transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem, tāpēc aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot uz ielām pārvietojoties operatīvo tehniku ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem. Līdztekus objekta apkārtnē nodarbību laikā būs noteikti satiksmes ierobežojumi. Nodarbību organizatori jau iepriekš atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un par to, ja kādam šīs mācības radīs nepamatotu uztraukumu.


Sludinājums

uzraugs
15:14 | 16/02/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

"Godprātīgie ugnsdzēsēji" ielūkos sev kameras saulainajā pusē ir laiks ir laiks.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki