Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas enerģija" aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas enerģija" aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā

Otrdienā, 23. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Liepājas enerģija , konkurss , foto
Izdrukāt Ziņot

SIA "Liepājas enerģija" aicina piedalīties jauniešus fotokonkursā "Cilvēks. Daba, Enerģija", fotogrāfijās attēlojot siltumu un siltuma enerģiju mijiedarbībā ar cilvēku, dabu un pilsētvidi.

Konkursa mērķis ir attīstīt jauniešu radošumu un profesionālo izaugsmi fotomākslā, vienlaikus mudinot palūkoties uz siltumenerģijas jēdzienu plašākā kontekstā, ieraugot to arī apkārtējā vidē, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Fotokonkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem, un viens konkursa dalībnieks var iesniegt līdz 12 paša uzņemtām fotogrāfijām. Fotogrāfijās jaunieši aicināti attēlot jebkuru gadalaiku, jo uzvarētāju darbi tiks izmantoti "Liepājas enerģijas" 2020.gada kalendāra izveidē. Darbus jaunieši aicināti iesniegt līdz 2019.gada 31.maijam.

Fotokonkursa žūrija, kuru veido "Liepājas enerģijas", Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, koncertzāles "Lielais dzintars", digitālās poligrāfijas aģentūras "Hromets poligrāfija" pārstāvji, kā arī profesionāls fotogrāfs Edgars Pohevičs, noteiks 12 labākos foto darbus, vērtējot iesniegto darbu idejas radošumu, oriģinalitāti un māksliniecisko kvalitāti. Savukārt sabiedrības balsojumā tiks izvēlēta vēl viena fotokonkursam iesniegtā fotogrāfija ar augstāko balsojuma rezultātu; publisks balsojums par visiem iesniegtajiem darbiem būs pieejams "Liepājas enerģijas" mājaslapā 2019. gada jūnijā.

"Liepājas enerģijas" 2020.gada kalendāra izveidē tiks izmantoti 13 fotokonkursā uzvarējušie darbi, kā arī tie būs aplūkojami īpaši šim fotokonkursam organizētā izstādē. Fotokonkursa rezultāti tiks paziņoti 2019.gada 13.jūnijā. Uzvarējušo darbu autori balvā katrs saņems dāvanu karti mārketinga projektu aģentūrā "Fortius", kas piedāvā augstvērtīgu fotogrāfiju druku dažādos izmēros un uz dažādiem materiāliem, kā arī virkni citu pakalpojumu.

Fotokonkursam paredzētās fotogrāfijas jāiesūta elektroniski uz e-pasta adresi: fotokonkurss@liepajasenergija.lv līdz 2019.gada 31.maijam. Fotogrāfijai jābūt krāsainai un taisnstūrveida (attiecībā 3:2). Iesūtītās fotogrāfijas izšķirtspējai jābūt ne mazākai par 300 dpi (garākā mala ne mazāka kā 3000 pix); darbs jāiesniedz JPG formātā.

Ar konkursa nolikumu interesenti aicināti iepazīties "Liepājas enerģijas" mājaslapā šeit.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki