Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas enerģijai" atļauj novirzīt 150 000 latu mazturīgo iedzīvotāju atbalstam


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas enerģijai" atļauj novirzīt 150 000 latu mazturīgo iedzīvotāju atbalstam (2)

Otrdienā, 27. septembrī, 2011 | BIRKAS: Liepājas enerģija , maznodrošinātie
Izdrukāt Ziņot

Finanšu ministrija vakar devusi atļauju daļu siltumapgādes uzņēmuma "Liepājas enerģija" peļņas, konkrēti - 150 000 latu, novirzīšanai mazturīgo iedzīvotāju atbalstam.

Par to "Rietumu Radio" šorīt informēja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija), raksta aģentūra LETA. Sesku par to vakar informējis ekonomikas ministrs Artis Kampars (V), kurš uz laiku aizvieto finanšu ministru Andri Vilku (V).

Jau ziņots, ka "Liepājas enerģijas" dalībnieku sapulcē šā gada 16.maijā Liepājas domes pārstāvis Ronalds Fricbergs ierosināja daļu no SIA "Liepājas enerģija" ieņēmumiem, kas nepārsniedz 150 000 latu, novirzīt uzņēmuma klientu - Liepājas pilsētas siltumenerģijas lietotāju - atbalstīšanai. Dalībnieku sapulce šo priekšlikumu atbalstījusi.

Kā iepriekš norādīja "Liepājas enerģijas" valdes priekšsēdētājs Anatolijs Suškovs, tas būtu jāizdara līdz jaunās apkures sezonas sākumam. Viņš atzina, ka procedūra mērķa sasniegšanai un peļņas daļas novirzīšanai maksātnespējīgo iedzīvotāju atbalstam ir ļoti gara.

"Uzskatu, ka būtu vērts, ja to varētu izdarīt līdz jaunās apkures sezonas sākumam," iepriekš sacīja Suškovs. Viņš norādīja, ka iedzīvotāju grupas, kuras varēs pretendēt uz parādsaistību dzēšanu, noteiks Liepājas pašvaldība.

Jau ziņots, ka ar Liepājas domes Sociālā dienesta starpniecību atbalstu varēs saņemt Liepājas pilsētas administratīvā teritorijā deklarētas ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas, kurām saskaņā ar Liepājas domes 2010.gada saistošajiem noteikumiem Nr.7 "Par dzīvokļa pabalstu" ir tiesības saņemt dzīvokļa pabalstu un kuru mājokļu apkurei tiek izmantota uzņēmuma "Liepājas enerģija" piegādātā siltumenerģija.

"Liepājas enerģijas" akcionāri ir AS "Latvenergo", Liepājas dome un SIA "Jaunā fabrika" ar attiecīgi 51%, 39% un 10% akciju.


Sludinājums

Vāks
11:50 | 27/09/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu vāks! Manu naudu tagad novirzīs citiem? Tā mēs visi drīz kļūsim par mazturīgajiem!

Vāks N2
12:41 | 27/09/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tēlo labsirdīgo bet zog cik var

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki