Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas jaunajiem mūziķiem panākumi festivālā Vācijā


atlikušas 250 zīmes


Liepājas jaunajiem mūziķiem panākumi festivālā Vācijā

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Otrdienā, 10. jūlijā, 2018 | BIRKAS: konkurss , mūzikas vidusskola , bigbends , Edgars Jānis Kārkliņš , Mārtiņš Knets
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas kombo 10. bigbendu festivālā Vācijā "Swingin` Saxonia" izcīnīja 1.vietu, savukārt Melngaiļskolas bigbends nopelnīja godpilno 2. vietu.

Gandarījums ir īpaši liels, jo bigbends cīnījās mūzikas augstskolu un akadēmiju grupā. Rezultātā tikai par diviem punktiem atpalika no Prāgas Mūzikas akadēmijas džeza orķestra. Īpašas uzslavas no žūrijas izpelnījās LMMDV trompešu grupa, saksofonists Edgars Jānis Kārkliņš un bastrombonists Mārtiņš Knets.

Patiesi liels prieks ir par LMMDV kombo sasniegumiem, jo skolotājs Jānis Ivuškāns un Mārtiņš Zālīte kopā ar skolas audzēkņiem Katrīnu Kabiņecku, Edgaru Jāni Kārkliņu, Andri Žabri, Gitu Grinbergu un Aleksandru Eduardu Cimermani šo konkursa programmu iestudēja mūzikas mīlestības vadīti. Un rezultāts ir acīmredzams, turklāt tas viņiem nav mācību procesa ietvarā, bet pēc brīvas izvēles.

Konkursa žūrijā darbojās trompetists, pianists, Bundevēra bigbenda vadītājs Roberts Kuckercs, saksofonists, flautists, Hohšūles bigbenda vadītājs Rofs von Nordenskjolds, kā arī komponists, aranžētājs, pianists, bigbendu mūziķis, profesors Ralfs Šrabe.

Konkursā vēl piedalījās bigbendi no Čehijas, Austrijas un Vācijas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki