Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas Jūrniecības koledža aicina uz Atvērto durvju dienu


atlikušas 250 zīmes


Liepājas Jūrniecības koledža aicina uz Atvērto durvju dienu

Otrdienā, 10. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Jūrniecības koledža , atvērto durvju diena , Erasmus
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no ljk.lv

20.aprīlī pulksten 12 interesenti aicināti apmeklēt Liepājas Jūrniecības koledžu, lai Atvērto durvju dienā iepazītu skolu un saņemtu atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Šajā dienā konsultantu lomā iejutīsies koledžas audzēkņi, kas stāstīs par skolas piedāvātajām mācību programmām un sadzīvi. Liepājas Jūrniecības koledža ir viena no vecākajām šāda veida mācību iestādēm Latvijā, kas jauniešiem gan pēc pamatskolas, gan pēc vidusskolas beigšanas piedāvā apgūt kuģa mehāniķa, kuģa vadītāja un loģistikas speciālista specialitāti, iegūstot pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību.

Vienlaikus ar pamatstudijām koledža īsteno profesionālās pilnveides izglītības  programmas un tālākizglītības programmas studentu un jūrniecības speciālistu kvalifikācijas paaugstināšanai un kompetences uzturēšanai atbilstoši IMO un STCW konvencijas prasībām un normatīviem dokumentiem, informē Liepājas Jūrniecības koledžas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Liepājas Jūrniecības koledžai ir sava laivu bāze, dzinēju remontu darbnīca un mācību kuģis, kur topošie jūrnieki iziet praktiskās apmācības. Kopumā Liepājas Jūrniecības koledžā mācās vairāk nekā 1000 izglītojamo.

Kopš 2014. gada Liepājas Jūrniecības koledža aktīvi piedalās "Erasmus+" studentu apmaiņas programmā. Koledža ir ieguvusi Erasmus Augstākās izglītības hartu (ECHE) un īsteno mācību mobilitātes studentiem un personālam (docēšana un personāla mācības) "Erasmus+" programmas ietvaros. Liepājas Jūrniecības koledža "Erasmus+" programmas ietvaros veiksmīgi sadarbojas ar jūrniecības institūcijām un jūrniecības nozares uzņēmumiem Rumānijā, Polijā, Vācijā, Lietuvā, Bulgārijā, Spānijā, Portugālē, Itālijā, Nīderlandē, Ķīnā, Melnkalnē, Norvēģijā, Somijā un citās valstīs, kas veicina koledžas personāla profesionālo izaugsmi un ļauj nodrošināt pilnvērtīgu, kvalitatīvu praksi koledžas studentiem ārvalstīs mācību mobilitātes ietvaros.


Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki