Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas muzejs aicina iesaistīties akcijā "Muzeju nakts"


atlikušas 250 zīmes


Liepājas muzejs aicina iesaistīties akcijā "Muzeju nakts"

Otrdienā, 20. martā, 2018 | BIRKAS: muzejs , Muzeju nakts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Piektdien, 23.martā, pulksten 17.30 Liepājas muzejsaicina uz tikšanos visus sadarbības partnerus, kuri vēlas iesaistīties starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts 2018".

Šogad Muzeju nakts akcija notiks 19.maijā no pulksten 19 līdz 1 naktī, informē Liepājas muzeja muzejpedagoģe Maruta Eistere.

Liepājā jau vairākus gadus Muzeju nakts akcijā iesaistās ne tikai muzeji, bet arī citas iestādes, organizācijas, biedrības un visi tie, kas vēlas atdzīvināt pilsētu brīnumainā piedzīvojumā, piedāvājot katrā vietā atšķirīgas un saistošas programmas.

Turpinot tradīciju Liepājas muzejs aicina Muzeju nakts akcijā iesaistīties bijušos un jaunus sadarbības partnerus, piedāvājot liepājniekiem un pilsētas viesiem neparastas un saistošas programmas. Liepājā Muzeju naktī atveras daudzas durvis, pat visneiedomājamākās vietās.

Latvijas simtgadē Muzeju nakts tēma ir "Šūpulis", tādējādi iekļaujoties valsts simtgades stāstā, kas sākās 2018. gadā un turpināsies līdz 2021. gadam. 2018.gada vadmotīvs ir "Dzimšana".

Katras tautas un nācijas pastāvēšanu nodrošina šūpulis. Valsts dibināšanas un pastāvēšanas jēga rodama rūpēs par ģimenes, dzimtas un tautas šūpuli. Muzeju naktī godināsim šūpuļu darinātājus, sargātājus un šūpotājus!

Muzeju nakts ir tradicionāls Eiropas mēroga pasākums maijā, kad vienu nakti durvis ver lielākā daļa valsts muzeju, kuru pulkam pievienojušās arī daudzas cita veida institūcijas. Tādēļ aicinām iestādes piedalīties šī gada muzeju naktī, jo tā ir iespēja vērt durvis apmeklētājiem uz savu telpu, pagalmu, vidi, un Muzeju nakts apmeklētāji piedzīvojumu iedvesmoti un iešūpoti, saprastu, ka viņi arī ir daļa no Latvijas, kas ir ne tikai iešūpota pirms simt gadiem, bet, kas arī šūpojot un auklējot veido nākamo simtgadi.

Visai informācijai varēsiet sekot Liepājas Muzeju naktij veltītā lapā facebookā @MuzejuNaktsLiepaja, kur turpināsim izvietot informāciju arī šogad. Ja izlemjat piedalīties, lūdzam pieteikt savu dalību 29605223, 63422604 vai rakstot maruta.eistere@liepaja.lv.

Piesakot dalību, lūdzam norādīt iestādes nosaukumu, adresi, mājas lapas nosaukumu (ja ir), kontaktpersonu - tālruni un e-pastu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki