Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas muzejs aicina uz lekciju par dzimtas koka izpēti


atlikušas 250 zīmes


Liepājas muzejs aicina uz lekciju par dzimtas koka izpēti

Autors: Ieva Lika, Liepājas muzeja muzejpedagoģe
Piektdienā, 20. oktobrī, 2017 | BIRKAS: muzejs , vēsture , ģenealoģija , lekcija , Inna Gīle
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 26.oktobrī, pulksten 17.30 Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18, notiks vēsturnieces Innas Gīles lekcija "Dzimtas koka izpēte: informācijas ieguves veidi".

Lekcija "Dzimtas koka izpēte: informācijas ieguves veidi" paredzēta kā palīgs tiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par savu dzimtu un veidot dzimtas koku. Lekcijā interesenti varēs uzzināt par to, kur meklēt un iegūt informāciju par dzimtas vēsturi – elektroniskajām datu bāzēm, vēstures liecību arhīviem un citiem informācijas ieguves veidiem.

Inna Gīle ir Liepājas muzeja vēsturniece, Latvijas Universitātes doktorante, kura aktīvi darbojas, lai popularizētu vēsturi, piedalās konferencēs, kā arī lasa dažādas lekcijas. Šobrīd strādā pie topošās Liepājas muzeja ekspozīcijas "Liepājas pagaidu valdības seši mēneši Liepājā".

Innas Gīles lekcija ievadīs pasākumu ciklu izstādes "Liepājas ostai 320, Liepājas SEZ 20" ietvaros. Pasākumu ciklā būs iespēja iepazīt Liepājas ostas vēsturi, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas vēsturi un darbību, kā arī uzzināt interesantus faktus par Baltijas jūras piekrasti, tās procesiem un klimata pārmaiņu ietekmi uz jūras krastiem.

Izstāde "Liepājas ostai 320, Liepājas SEZ 20" veltīta Liepājas ostas vēsturei un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas 20 gadu jubilejai. Izstādē var iepazīties ar būtiskākajām ostas vēstures norisēm no 17. gadsimta beigām līdz mūsdienām, kā arī ar izstādes materiāliem, kas veltīti Liepājas SEZ vēsturei, būtībai un darbības pamatprincipiem.

Lekcijai iepriekš var pieteikties, rakstot e-pastā: pasts@liepajasmuzejs.lv.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki