Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas Neredzīgo biedrība aicina sadraudzēties


atlikušas 250 zīmes


Liepājas Neredzīgo biedrība aicina sadraudzēties

Autors: Liepājas Nerezīgo biedrība
Pirmdienā, 11. martā, 2019 | BIRKAS: invaliditāte , Neredzīgo biedrība
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 21.martā, Liepājas Neredzīgo biedrība organizē pasākumu "Draugs – nāc draudzēsimies!" cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti – funkcionāliem traucējumiem.

Laikā no pulksten 11 līdz 15 biedrības semināru telpā, 2. stāvā (Ganību iela 197/205, ieeja no Dunikas ielas puses) notiks iepazīšanās, sarunas, diskusijas un citas aktivitātes ar jaunajiem interesentiem un esošajiem biedriem.

Pasākuma mērķis ir piesaistīt jaunus dalībniekus, kuri vēlētos kļūt par daļu no Liepājas Neredzīgo biedrības. Sadraudzības pasākums ir iespēja iepazīties ar pašreizējiem biedriem, uzdot sev interesējošos jautājumus, uzzināt informāciju par biedrības darbību, kā tā var palīdzēt un atvieglot cilvēka ar invaliditāti ikdienas rūpes. Biedrība pastāvīgi rīko dažādus izglītojuša rakstura pasākumus, sporta un kultūras pasākumus veselīga dzīvesveida veicināšanai cilvēkiem ar invaliditāti, nodrošina informācijas apmaiņu un pieejamību, kā arī rūpējas par dažādu atbalsta mehānismu ieviešanu vājredzīgu un neredzīgu cilvēku dzīves apstākļu uzlabošanai.

Draudzīgā atmosfērā pie tējas vai kafijas tases pasākuma dalībnieki varēs savstarpēji iepazīties un diskusijas formātā pārrunāt, kā katrs vēlētos sociāli aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Biedrība vēlas palīdzēt pēc iespējas vairāk cilvēkiem un tikai, darbojoties kopā, tas ir iespējams. Jaunu biedru redzējums spēs sniegt vēl plašāku ieskatu par cilvēka ar dažāda veida invaliditāti dzīves uzlabošanu. Pasākuma noslēgumā ikvienam interesentam būs iespēja ekskursijas veidā iepazīties ar biedrībā notiekošo darbu. Vēlamies informēt, ka šāda veida pasākums notiks arī senioriem tieši nedēļu vēlāk – 28. martā tajā pašā laikā un vietā.

Lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 26056026 vai 63407141 vai personīgi piesakoties Liepājas Neredzīgo biedrības Projektu daļā pie Zandas vai Jeļenas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki