Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas partija sauc palīgā augstākos spēkus


atlikušas 250 zīmes


Liepājas partija sauc palīgā augstākos spēkus (45)

Autors: Zanda Freimane
Pirmdienā, 20. maijā, 2013 | BIRKAS: vēlēšanas , Liepājas partija , Andris Bite , nakts patversme , Agape
Izdrukāt Ziņot

Labots. Valdošā Liepājas partija sper aizvien izmisīgākus soļus, lai noturētu varu. Pēdējais gadījums saistīts ar aģitācijas pasākumu nakts patversmē.

Sestdien, 18.maijā, Liepājas partija rīkoja priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumu fonda "Agape" nakts patversmē Kalpaka ielā 42, kurā mitinās bezpajumtnieki.

„Priekšniecība mums visiem lika būt uz vietas, kad sestdien Liepājas partijas cilvēki ieradīsies ar mums runāties. Neierašanās gadījumā solīja sataisīt „problēmas” – portālam pastāstīja viens no tā iemītniekiem, kurš lūdza savu vārdu neminēt.

Valdošajai partijai par godu tika klāts arī galds, un bezpajumtnieku pulks varēja klausīties Viļņa Vitkovska, Helvija Valča, Gunāra Ansiņa un citu partijas deputātu kandidātu svinīgās uzrunas un pašcildināšanos par paveikto pilsētas grūtdieņu labā.

Taču mulsinošākais ir tas, ka Liepājas partijas politiskās aģitācijas pasākumā piedalījies arī baznīcas pārstāvis.

„Mācītājs no Liepājas baptistu Ciānas draudzes – Andris Bite –stāstīja, ka viņa draudzē visi teikuši, ka balsos par Liepājas partiju. Tad viņš noturēja aizlūgumu par Liepājas partiju, lai tai labi sekmējas vēlēšanās, un izteica pārliecību, ka visi klātesošie par to balsos, tāpat kā viņa draudze”.

Portāls uzdeva jautājumu arī mācītājam Bitem, vai taisnība, ka viņš apmeklējis Liepājas partijas pasākumu nakts patversmē un aģitējis par to.

Bite nenoliedza, ka bijis uz tikšanos, taču skaidroja, ka nakts patversmi apmeklējis kā garīdznieks, un aizlūdzis nevis par partiju, bet klātesošajiem cilvēkiem. Viņš apgalvoja, ka ir no politikas tālu stāvošs cilvēks, kurš patversmi reizē ar Liepājas partijas biedriem apmeklējis, lai „audzinātu dzērājus”.

Pat neapšaubot mācītāja teikto, atklāts paliek jautājums: vai tiešām dzērāji bija jāaudzina Liepājas partijas politiskās aģitācijas pasākuma laikā? Un vēl: kurš ir atbildīgs par amorālo un neētisko baznīcas iesaistīšanu vēlētāju balsu zvejošanas pasākumā?


Sludinājums

Patīk
07:31 | 20/05/13
ZIŅOT
(-21)
(13)
+

Man patīk , ka minētie cilvēki atmet lepnību un uzrunā arī patversmes iedzīvotājus ! Tā vajag !
Interesanti, vai kādi ciemiņi tur ikdienā ierodas , lai mazinātu spriedzi, jā, un kā rakstā minēts, runātu, iepriecinātu " dzērājus "? Dzērāja ceļš arī veidojas dažādi ! Reiz bija....., bet tagad kā šuneli nosalušu ielaiž vakarā pasildīties.....Tagad nu jau ir aiziets tik tālu , ka droši vien atpakaļ ceļa nav !?
Puiši, lai jums veicas vēlēšanās ! No manas puses par šādu uzdrīkstēšanos--bonuss !

NEBALSOSIM
09:31 | 20/05/13
ZIŅOT
(-16)
(13)
+

Aicinu nebalsot par Dieva vārda nelietīgiem valkātājiem. Ne par Sesku, ne par Vilnīti. Palasīsim, ko Kristus teici Svētajos rakstos par farizejiem. Atminēsimies Lieldienu notikumu, kad Kristus milzīgās ciešanās mira pie krusta. Viņš taču tur nemira par Seska partiju vai Vilnīša partiju.

Tiesībsargs
08:19 | 20/05/13
ZIŅOT
(-8)
(23)
+

Saprotama lieta, ka šādas manipulācijas ar dzīves pabērniem un grūtdieņiem ir amorālas. Līdzīgi šai situācijai 90-jos gados rīkojās banānu dalītājs Zīgerists. Tas ir PRASTI, LĒTI, NETAISNI.
Labā ziņa ir tā, ka šāda rīcība liecina par Liepājas Seska partijas AGONIJU. Viņi tagad tā kā Hitlers 1945. gada maijā cer, ka viņi uzvarēs. Bet mēs jau zinām kā bija.

Moralia
08:31 | 20/05/13
ZIŅOT
(-13)
(12)
+

Mīļā Zanda! Amorāli un neētiski ir viss šis portāls.
Vai tavuprāt tēvs barotājs Kesis drīkst no portāla slejām uzrunāt savus vēlētājus, nenorādot, ka tā ir apmaksāta publikācija? Vai tavuprāt ir ētiski, ka PCTVL apmaksātas publikācijas ir ieliktas pie ziņām un norāde par to, ka apmaksāts publikācija, parādās tikai pašā apakšā, kad viss jau ir izlasīts? Parunāsim par to!

Māris Mežeckis
18:12 | 20/05/13
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Lai nu kā arī nebūtu ar finansējumu portālam, bet ir vismaz alternatīva liepajniekiemlv un Kurzemes vārdam. Es papīra veidā medijus gandrīz nemaz nelasu (tikai žurnālu "ir"), tā ka bez šī portāla būt pavisam šaura alternatīva. Tā ka neatkarīgi no finansējuma avota - malači kas strādā pie portāla! Veiksmi darbos!

trotils
10:19 | 20/05/13
ZIŅOT
(-6)
(20)
+

Palasi kautvai avīzi ''Katram Liepājniekam'' , kura vēsta, ka sesks Liepājā izveidojis paradīzi zemes virsū.
Bet liepājniekiem nezkāpēc jāmaksā augstākie komunālo maksājumu tarifi par siltumu, par gružiem visā Latvijā.

Tikai nevajag
10:12 | 20/05/13
ZIŅOT
(-5)
(10)
+

Tas jau nenozīmīgs sīkums, salīdzinot ar to, ko izvērš LP ar Seska k-gu priekšgalā!

Andris Bite
08:52 | 20/05/13
ZIŅOT
(-19)
(16)
+

Daudz melu! Rūpīgi pārdomāšu vai pēc vēlēšanām(lai pagaidām netaisītu reklāmu ne vieniem, ne otriem) vai neiesūdzēt šo portālu tiesā par apmelošanu.
Fakti:
.Katru nedēļu reizi vai divas apmeklēju patversmi, lai mācītu tās iemītniekiem kā iekļauties normālā dzīvē. pa šo laiku 17 cilvēki sākuši strādāt un mainījuši savas dzīves.
.Uzzinot, ka būs šāda tikšanās, nolēmu uz to ierasties, lai pakoriģētu patversmes iemītnieku jautājumus, t.i., lai jautājumi būtu par darba iespējām, nevis pabalstiem.
.Ja būtu uzzinājis ātrāk par tikšanos, nevis stundu iepriekš, nebūtu gājis, bet izrunājies ar patversmes iemītniekiem iepriekš.
.Neesmu teicis, ka kāds par ko balsotu, un kam par ko jābalso.
.Neesmu aizlūdzis, lai partijai "sekmētos" vēlēšanās.
.Liepājā esmu salīdzinoši nesen un nemaz neatšķiru kura ir kura partija
.Audzinu es BIJUŠOS dzērājus un cietumniekus, cilvēki mainās
Pieņemu, ka kāds no patversmes jaunpienācējiem nolēma nopelnīt pudelei pasviežot "baigo" info.

...
11:13 | 20/05/13
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

SKabarga> Starp to kā saprata un kā bija mēdz būt atšķirība. Lūk ko psrs laikos saprata par slāpekli: Slāpeklis savienojumā ar kapitālismu ir karš, posts un nāve, bet savienojumā ar sociālismu - augstas ražas, augsts darba ražīgums, augsts darba ļaužu materiālais un kultūras līmenis
Šodien arī tā jāraksta, jo lūk kāds tā saprata?

Skabarga
10:15 | 20/05/13
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Kā puisis saprata, tā acīmredzot pastāstīja. Pats vainīgs, ka vazājies kur un kad nevajag! tiesu darbus gan pietaupi citai reizei!

Jēkabs
09:46 | 20/05/13
ZIŅOT
(-7)
(15)
+

Šausmas, cik nelietīgi var rīkoties seskisti. Tas taču ir skaidrs, ka pret godavīru mācītāju tika sarīkota provokācija, lai tikai varētu izmantot viņa vārdu savai vēlēšanu kampaņai. Seskam pārdesmit balsis, Bitem sabojāta reputācija. Ciniķi jūs esat, Seska pakalpiņi.

Fronte tēva pagalmā
08:56 | 20/05/13
ZIŅOT
(-6)
(14)
+

Netaisnojies, tāpat neviens tev vairs neticēs. Lūgsim labāk mūsu Kungu par to , lai neviens no esošajiem domes deputātiem vairs netiek ievēlēts.

Andris Bite
08:58 | 20/05/13
ZIŅOT
(-6)
(7)
+

Ja man neviens neko nejautās, tad es arī likšos mierā. Savādāk, jo vairāk grābstās gar sūdu, jo vairāk smird. Bet ja cilvēki no draudzes man kaut ko pārmetīs, tad konsultēšos par tālākiem soļiem.
Un galu galā kā jūs domajat? Vai cilvēks, kurš klausās NY hārdcoru, nebaidās dabūt zilu aci mošpitā, visus gadus balso par nacionāļiem būtu tā vienkārši nopērkams? Eh jūs...

Bitem
12:18 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

kas ir mošpits?

Andris Bite
09:04 | 20/05/13
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Ha, ne tā patversme vispār :)))
Fronte tēva pagalmā - tava ticība man 100 gadus nav vajadzīga...

Andrim Bitem
10:30 | 20/05/13
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Mācītājam gan neklātos lepoties ar burzīšanos mošpitā un NY hardcore klausīšanos...Un pat zilām acīm sludināt un pagānisko rokgrupu Skyforger svētrunas laikā likt par piemēru.

sviests
09:13 | 20/05/13
ZIŅOT
(-4)
(17)
+

tā patiešām izskatās pēc LP saraksta pēdējās agonijas.

Normunds
09:51 | 20/05/13
ZIŅOT
(-3)
(15)
+

Seska agonija atgādina buldozera Šlesera agoniju

hi
09:58 | 20/05/13
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

bet seskis laikam turēja zem sava goda ierasties.

£
10:00 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Zociaalo namu iemiitnieki,pensionaari un Pashvaldiibas policisti taas lietas sakaartos ! Lietas labaa ,var arii kaadu maaciitaaju piesaistiit !

Nevar būt!!
10:47 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Nevar būt, ka komentētājs Andris Bite patiešām ir mācītājs Andris Bite...

Dace
10:50 | 20/05/13
ZIŅOT
(-5)
(11)
+

Ja šis raksts nebūtu irliepaja portālā, tad jau būtu cita lieta, jūs esat sevi izsmēluši ar kesi priekšgalā, bet nu varbūt tauta uzķersies :)

izlasīju, un?
11:02 | 20/05/13
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

kārtējās samazgas.

Vajag melu detektoru
15:46 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Bomzis pret Biti. Tad viss būs skaidrs.

pasūtījuma rakstniece
14:04 | 20/05/13
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Da kas tā par žurnālisti! Diletantisma kalngals Nobeigt pekstiņstāstu ar jautājumu, kurš "rodas". Ja nevari pati sameklēt atbildi, tad valdi pirkstus, nevis klausies anonīmus pļēgurus.
Nu un kad kesenfelds baigo atmaskojošo interviju no viena bomžiku ņēma un tepat tirināja, kas tas bija? Pēdējais salmiņš vai pēdējais uzpirktais vēlētājs?

vilim
12:20 | 20/05/13
ZIŅOT
(-9)
(3)
+

žurnālistes darbs bija aprakstīt notikumus, nevis melot. Un mācītājs to atspēkoja. Viņa vietā es uzreiz vērstos tiesā, nevis gaidītu kaut kadas mistiskas vēlēšanas.

vilis
11:09 | 20/05/13
ZIŅOT
(-3)
(11)
+

Es saprotu tā, ka kautkāds mācītājs Bite ir aģitējis par politiķiem, bet baidās godīgi pateikt, ka bija tāda lieta.
Tās jau nav samazgas, bet žurnālistes darbs aprakstīt notikumus.

Patriots
12:08 | 20/05/13
ZIŅOT
(-6)
(1)
+

Tautieši, nekašķēsimies par personāžām! Partijās kā tualetes podos, viens zelts aizskalo citu pareizāku zeltu. Ari partijas augušas kā sēnes pēc lietus un tārpi tās sagrauzuši. LNNK partija savas nacjonālās pamatnostātnes nav mainījusi pa pēc revolūcijas laiku. Tāpēc es aicinu balsot par latvisku Latviju, nevis sīku ambiciju pēc atdot savas balsis džādiem masoniiem, žīdiem, Maskavas aģentiem un maskētajiem vietējiem aferistiem. Labāk daži zināmi, ne kā tūkstoši nezināmu. Latvieti, ieslēdz smadzenes!!

viltuspatriotam
12:15 | 20/05/13
ZIŅOT
(-2)
(11)
+

Beidz melot. TV/LNNK visu laiku bijusi pie varas, un palīdzējusi izzagt valsti. Nacionālā nostāja tukšas retorikas līmenī pirms vēlēšanām. Un jaunākie brāļi VL ne par matu nav labāki- nozaga tautai latu, amatā ielika visnejēdzīgāko kultūras ministri valsts vēsturē. No nacionālās nostājas vien pozēšana un saukļi.

lipmanītis
12:55 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

a kas tur slikts?

He-he-he
13:04 | 20/05/13
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

Vai Irliepāja redakcijas darbiniekiem pie saviem rakstiem ir ētiski rakstīt komentārus?

Mazliet zinošā par šo
13:40 | 20/05/13
ZIŅOT
(-7)
(6)
+

Sviests kaut kāds!

1) Mācītājiem noteikti būtu jāieslēdzas baznīcā ar trim atslēgām priekša.

Ja kāds nesaprata, tā ir ironija par to, ka mācītājs nedrīkst būt cilvēks un viņam nedrīkst būt viedoklis.

2) Raksta nosaukums jau vien ir zelta vērts. Raksta autors droši vien tajā visu savu enerģiju ielika. :D

3) Vienkārši apbrīnoju, kādi cilvēki var būt cūkas. Zinu, kā tas ir, kad tu cilvēkam iedod zupu, bet viņš tev pagalmu par pateicību piedirš. Un šis ir vārda tiešā nozīmē.
Šī replika tēmēta uz to sīni, kurš šo tik vērtīgo informāciju pārdeva žurnālam. Viņu tajā iestādē pabaro un izgulda, bet neļauj dzert. Un šī ir tāda "nežēlīga" atriebība un pie reizes tika pie pudeles.

...
16:07 | 20/05/13
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Varbūt jautājums ir par interpretāciju, ko? Lai dabūtu pudeli jāsabiezē krāsas. Lūk lūgšanā izskanējušie vārdi: lai tie, kas tiks ievēlēti, strādā pilsētas labā, lai cilvēkiem Liepājā būtu darbs, lai nebūtu no Liepājas jāizbrauc, bet gan te nāktu meklēt darbu, lai ievēlētie deputāti kalpo cilvēkiem un Dievs viņiem atmaksā ģimenēm atrauto laiku.
Tas ir tā lūgšanas daļa, attiecas uz vēlēšanām, pārējais par fondu agape , kur tiešām ir stingri aizliegumi attiecībā uz alkoholu un dīkdienību. Šogad nebiju plānojis iet uz vēlēšanām, jo nebija īstas sapratnes kas ir kas. Tagad iešu un mudināšu citus. Par ko balsot, lai izlemj paši, par ko nē - pateikšu priekšā!

Vajag melu detektoru
15:48 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Jautājums ir par tu, kurš runā patiesību, kurš melo.

nav vienalga
14:27 | 20/05/13
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

reāli labs komentārs! paldies!

Komendante
13:54 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Kurš apēda vienu vēzi?

haha
14:33 | 20/05/13
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

0-000!
Laikam tiešām Vilnītis! Tāpēc jau Liepāja jāvēdina! ;D

haha
14:29 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

es zinu - Vilnītis!

marc
14:29 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Macitajs Bite? Tas toc Bitukas! Naciki savejo aplikusi, hahaha. Kur nu vel lielaks naciks ka Bitukas. Un ja raksturs vecim tads pat ka pirms gadiem10,tad iedos pa muti gan zinotajam, gan pasutitajam. Neapskauzu bomzhus, kurus vins tur audzina! Bitukas, sveicieni no manis, un / from the westcoast to the eastcost gotta, gotta go!!!

bitukas
15:35 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Marcipān?!!!! Draugs, kur tie gadi... Tu Liepājā? Nāc ciemos! Brāl, katram mākonim zelta maliņa, atmaksājās mēsli uz galvas no šā portāla! Tiešām, jau 10 gadi pagājuši, nāc ciemos vai raksti e-pastu. Bet krastus tu atkal sajauci:))) Brāl, tas Tev http://www.youtube.com/watch?v=njGINmpaHSI

Krustnesis
17:33 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Patīkami, ka mācītājs atkal mūsu pulkā! Ja mēs pagāniem pa muti un zobi rīklē, tad šis ar mierinājuma vārdiem un dedzīgu lūgšanu par mūsējo taisno uzvaru nopakaļus, nu gluži kā pirms 1000 gadiem. Kādreiz jau nakts patversmes nebija, tagad laiki mainījušies un jāvazājas līdzi visādiem staļļa puišiem, ne kārtīgiem krusta večiem. Kāds sieciņš un viras bļoda atlec, gan arī pēc vēlēšanam par kluso lūgsnu un fogta slavināšanu noklīdušajiem(bet ar vēlēšanu tiesībām) sludināšanas laime patversmē visžēlīgi taps atļauta...

Patiesība
17:36 | 20/05/13
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Mūsu NĒ Seska un Vilnīša bezdievīgajai propagandai, izmantojot kristīgās vērtības šmucīgajā politikā

Sviests
19:19 | 20/05/13
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

Nē - Seska propagandai, Vilnītim gan- jā. Lai parāda sevi nākamos četrus gadus Mēra amatā!

Gudrais
17:37 | 20/05/13
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Mācītāju patiešām ir "iepinuši". Un šis arī, tak nebūtu gājis un jaucies, lai paskatās, kā Kalks vai Bitāns māk nejaukties vietējā politikas zaņķī, ir cienīti un draudzē ieredzēti.

Smird!
18:28 | 23/05/13
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Pujēna tagad pieņēmusi pseidomīmu- Zanda Freimane?Kauns un negods Pujēnai par šo rakstu!Aicinu Pujēnu iesūdzēt tiesā par melošanu!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki