Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas Universitātē pasniedz emeritus diplomus


atlikušas 250 zīmes


Liepājas Universitātē pasniedz emeritus diplomus (1) Liepājas Universitātē pasniedz emeritus diplomus

Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Otrdien Liepājas Universitātē notika Satversmes sapulce. Pirmo reizi universitātē ar Senāta lēmumu ir piešķirti emeritus rektoru un profesoru goda nosaukumi.

Satversmes sēdē tika godināti pirmie Liepājas Universitātes emeritus nosaukuma saņēmēji – bijušais rektors profesors Kārlis Dobelis, bijusī rektore profesore Gunta Smiltniece, profesore Daina Lieģeniece un mākslinieks, profesors Aldis Kļaviņš.

Pasniedzot emeritus rektoru un profesoru diplomus, Senāta priekšsēdētāja Zanda Gūtmane teica: "Ar šo mēs izrādām cieņu un atzinību cilvēkiem, kuru ieguldījums augstskolas attīstībā ir nenovērtējams." Bijušais Liepājas Universitātes rektors Kārlis Dobelis atzina: "Man bija tas gods vadīt augstskolu no 1991. līdz 2001. gadam. Tas bija grūts, bet cerību raisošs laiks – mēs būvējām savu valsti un savu augstskolu."

Emeritus nosaukums ir augstākais, ko piešķir akadēmiskajam zinātniskajam personālam par īpašu ieguldījumu augstākajā izglītībā, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.Attēli:

Sludinājums

grāds
17:25 | 11/06/19
ZIŅOT
(-4)
(0)
+

Penzijas aplicības?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki