Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas Universitāte veido sadarbību ar radio SWH


atlikušas 250 zīmes


Liepājas Universitāte veido sadarbību ar radio SWH (4)

Trešdienā, 03. aprīlī, 2019 | BIRKAS: LiepU , Radio SWH
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

Jau rudenī Liepājā un tās apkārtnē skanēs Liepājas Universitātes studentu radio "SWH Spin", kurš top LiepU un radio SWH sadarbības rezultātā.

Aizvadītās nedēļas ceturtdienā visu dienu radio SWH translēja no Liepājas Universitātes, aicinot uz intervijām gan LiepU rektori Daci Marku, gan Studentu padomes priekšsēdētāju Alīnu Katrīnu Kūtri, lai klausītājus informētu par studijām, aktualitātēm un notikumiem šajā augstskolā, informē LiepU mārketinga speciāliste Zane Jansone.

Dienas gaidītākais notikums bija radio dīdžeju un darbinieku atlase, lai izraudzītos aktīvus, mērķtiecīgus un radošus studentus darbam radio "SWH Spin" ētera studijā, radot atbalsta platformu jauniešiem un veicinot viņu kompetenču attīstību, kā arī saturīgu brīvā laika pavadīšanu. Studentiem bija jāstājas pretī pieredzējušai žūrijai, kurā darbojās radio SWH pārstāvji – Jānis Šipkēvics (vadītājs), Filips Rubenis (komercdirektors), Vladis Goldbergs (ētera programmas direktors), Agnese Rozentāle (mārketinga un pašreklāmas nodaļas vadītāja), Inese Vaikule (ziņu dienesta vadītāja), Ligita Mieze (ētera personība, Radio "SWH Spin" projekta vadītāja) un Artis Dvarionas (ētera personība). Atlasē dalībniekiem tika lūgts iepazīstināt ar sevi un prezentēt redzējumu iespējamam radio raidījumam. Katram tika dots papildus uzdevums – iepriekš sagatavota ziņu teksta lasīšana tā, kā to darītu atrodoties radio ēterā, lai novērtētu dalībnieku balss intonāciju un izpratni par tekstu. Balstoties uz atlases rezultātiem tiks komplektēta iesaistīto studentu radio komanda – ētera personības, producenti, ziņu gatavotāji, komunikācijas speciālisti u.c.

Viena no atlases dalībniecēm, topošā mūzikas skolotāja Evelīna Vasiļčika priecājas par šādu iespēju Liepājas Universitātes studentiem: "Uzskatu, ka šī ir ļoti laba iespēja iemācīties ko jaunu, parādīt sevi, kā arī noticēt savām spējām! Man šķita jauki, ka žūrija bija saprotoša un ka daļa no viņiem ir gājuši cauri tieši tam pašam, kam mēs atlasē gājām. Žūrijā bija personības, no kurām vēlētos mācīties un ticu, ka tas arī izdosies."


Sludinājums

Kukū!
15:28 | 03/04/19
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Jums pašiem nekļūst smieklīgi no visām šīm pseidoaktivitātēm???? Viena intervija radio un uztaisa to par mega sadarbību! Nu, lūdzu!!! Iedvesiet taču tam senilajam kantorim kaut kādu saprātu!!!!!!

atklāšu noslēpumu
19:44 | 03/04/19
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

jūsu Mērķa auditorija to radio neklausās un sen jau !

Kkk
19:58 | 03/04/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Nav pat jēga tiem vecajiem kraķiem neko teikt, viņi taču vispār neko nesaprot. Kauns par to līmeni, kas tur notiek.

noslēpums
17:42 | 04/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Labais, lai nāk jauns rādžītis, savādāk Liepājā nav ko klausīties! Panīkušais Rietumrādža kuru neveins neklausās :)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki