Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas valodu jomas pedagogi pilnveido savas zināšanas


atlikušas 250 zīmes


Liepājas valodu jomas pedagogi pilnveido savas zināšanas (3)

Ceturtdienā, 24. janvārī, 2019 | BIRKAS: 6.vidusskola , mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola , seminārs , Dace Okmane , Solvita Matvejeva
Izdrukāt Ziņot
FOTO: LMMDV

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (LMMDV) 16.janvārī notika mācību seminārs – meistarklase pilsētas valodu jomu pedagogiem.

Seminārā " Lasītprasmes un teksta izpratnes attīstība, kritiskās domāšanas aspekti"  savas zināšanas pilnveidoja 38 pedagogi no dažādām Liepājas skolām, informē LMMDV.

Semināru vadīja pilsētas valodu jomu koordinatores – LMMDV un Liepājas Raiņa 6. vidusskolas angļu valodas skolotāja Solvita Matvejeva un Liepājas A.Puškina 2. vidusskolas latviešu valodas skolotāja Dace Okmane.

"Skolotājiem tika piedāvāts teorētiskais materiāls par domāšanu, domāšanas veidiem un iespējām attīstīt domāšanu, akcentējot kritiskās un radošās domāšanas veidus, kā arī aplūkotas izziņas aktivizēšanas iespējas, lietojot kritiskās domāšanas principu sistēmu mācību satura apguvei,"  stāsta S.Matvejeva.

Skolotāji varēja veikt praktiskus vingrinājumus, izpildot domāšanas aktivizācijas uzdevumus. Skolotājiem tika piedāvāta mācību metode darbam ar tekstu, realizējot grupu darbu un pievēršot uzmanību virspusējai mācīšanai un padziļinātas mācīšanās aspektiem.

Semināra otrajā daļā skolotāja Solvita Matvejeva dalījās savā pieredzē eTwinning mācībās gūtajās zināšanās par kritiskās domāšanas un argumentācijas prasmju attīstīšanu stundās, kā arī iepazīstināja pedagogus ar neparastiem veidiem sociālo mediju izmantošanā dažādu prasmju attīstīšanai un mācību vielas apgūšanai.


Sludinājums

aktutētīt, kāds notikums!
20:43 | 24/01/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Izklausās kā gailis, kurš izdējis olu!

patiešām
11:21 | 25/01/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Gribas pat teikt - un nu tikai??? Bet lai veicas! Ja vēl kas glābjams.

atkal
23:06 | 26/01/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Atkal un atkal sēž un un sēž, būtu labāk strādājušas... Smieklīgi...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki