Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas vidusskolēnus aicina piedalīties "Biznesa naktī"


atlikušas 250 zīmes


Liepājas vidusskolēnus aicina piedalīties "Biznesa naktī"

Autors: Elvijs Mičulis
Ceturtdienā, 10. janvārī, 2019 | BIRKAS: Swedbank , konkurss , Turība
Izdrukāt Ziņot

"Biznesa nakts", kurā var startēt uzņēmīgākie un drosmīgākie Liepājas vidusskolēni, ir biznesa ideju konkurss, kurā komandas 24 stundu laikā rada biznesa plānu kādai idejai.

Piedaloties konkursā, skolēniem ir iespēja ne tikai gūt vērtīgu pieredzi un saņemt ieteikumus no pieredzējušiem uzņēmējiem, bet arī pretendēt uz vērtīgām un noderīgām balvām. Galvenā balva uzvarētāju komandai ir 500 eiro prēmija no "Swedbank", kas noderēs idejas realizēšanai.

Konkursa ideja autore, Biznesa augstskolas "Turība" Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe, aicinot jauniešus piedalīties, uzsver: "Jebkura ideja ir laba, pat, ja sākumā šķiet, ka neizdosies. Ir jāmēģina, jo neatlaidība ir panākumu atslēga veiksmīgai uzņēmējdarbībai. Jo vairāk ideju, jo lielāka iespēja uzvarēt! Lai gūtu panākumus, ir jāstrādā –  nekas nenotiks pats no sevis. Ir jānotic sev, savām idejām un jāķeras pie to realizēšanas. "Biznesa nakts" ir lieliska iespēja jaunam sākumam. Tā ir iespēja parādīt, uzzināt, mācīties un diskutēt gan ar saviem vienaudžiem, gan jomas profesionāļiem."

Vidusskolēnu konkurss "Biznesa nakts" šogad norisināsies no 25. līdz 26.janvārim Biznesa augstskolas "Turība" Biznesa inkubatora telpās. Pasākuma atklāšana notiks 25.janvārī pulksten 10, bet noslēgums – 26.janvārī pulksten 12.30, kad norisināsies svinīgā apbalvošana. Rezultātus klātienē izvērtēs žūrija, dalība vidusskolēniem ir bezmaksas.

"Biznesa nakts" organizatori parūpēsies par atmosfēru un enerģiju veicinošu cienastu visas nakts garumā, kā arī atspirdzinošu rīta rosmi konkursa otrās dienas rītā. Pieteikums jāiesniedz līdz 16. janvāra pulksten 23, aizpildot konkursa anketu . Komandas sastāvā var būt 2–3 dalībnieki vecumā no 16 gadiem, kuri mācās 10.–12. klasē. Komandas, kuras būs ieguvušas tiesības startēt konkursā tiks paziņotas 17. janvārī augstskolas mājas lapā.

Vairāk par "Biznesa nakts" noteikumiem iespējams uzzināt iepazīstoties ar konkursa nolikumu. Konkursa nolikums un pieteikuma anketa pieejama mājaslapā: www.biznesainkubators.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki