Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājniekiem iespēja apmeklēt Grobiņas vakara tirgu


atlikušas 250 zīmes


Liepājniekiem iespēja apmeklēt Grobiņas vakara tirgu

Ceturtdienā, 13. decembrī, 2018 | BIRKAS: Ziemassvētki , gadatirgus , Grobiņa
Izdrukāt Ziņot

Jau par tradīciju kļuvis, ka neilgi pirms Ziemassvētkiem Grobiņā organizē "Ziemas vakara tirgu". Šogad uz to aicina piektdien, 14.decembrī, Grobiņas sporta centrā.

Apmeklētājus Sporta centrā (M.Namiķa ielā 2B) gaida, sākot no pulksten 19. Ziemas vakara tirgū Grobiņā tradicionāli piedalās mājražotāji un amatnieki. Un paredzams, ka piedāvājums tajā būs ļoti daudzveidīgs: gan mājražotāju – gan Grobiņas novada biedrības "Grobiņas spēkavots" biedru ražojumi, gan arī būs viesi, kas piedāvās plašā izvēlē mājās gatavotus pārtikas produktus – maizi, sieru, medu, zivis un citu, gan arī būs rokdarbi, sveces, koka darinājumi, apģērbi, kosmētika un daudz kas cits, ko izmantot gan pašu ikdienā, gan arī ielikt Ziemassvētku dāvanās.

Tirdziņa apmeklētāju priekam, sākot no pulksten 19.30 būs arī koncerts, kurā uzstāsies Grobiņas sākumskolas un ģimnāzijas dejotāji, Grobiņas vokālais ansamblis "Violet Kiss" un līnijdejotāju grupa "Tev".

Kā liecina pieredze, tirdziņš paraksti ilgst apmēram līdz desmitiem vakarā, informē Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki