Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LiepU IT studenti smeļas pieredzi no Zviedrijas vieslektora


atlikušas 250 zīmes


LiepU IT studenti smeļas pieredzi no Zviedrijas vieslektora (3)

Piektdienā, 09. martā, 2018 | BIRKAS: LiepU , lekcija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

Trīs dienas Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes informācijas tehnoloģiju studentiem lekcijas lasīja vieslektors no Zviedrijas Mahmuds Rostampurs.

Lekcijas notika par augstas veiktspējas skaitļošanas iekārtu iesaisti mākslīgā intelekta attīstībā, par mākoņdatošanas risinājumu drošību un uzņēmuma Intel vispārējo drošības stratēģiju, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Studenti tika iepazīstināti ar uzņēmuma Cisco drošības risinājumiem un iesaistīti laboratorijas darbos, izmantojot Cisco dcloud mākoņdatošanas risinājumu, kā arī studentiem tika dots ieskats Lietu interneta (IOT) izstrādes rīkos un to izmantošanas iespējās.

Studiju programmas "Informācijas tehnoloģijas" direktors Dzintars Tomsons saka: "Lekcijās aplūkotās tēmas šobrīd ir populāras, aktuālas un arī jaunas. Līdz ar to lektors piedāvā gan ievadu tēmā, gan iespēju darboties praktiski."

Mahmuds Rostampurs ir uzņēmējs, kurš sadarbojas ar augstskolām Skandināvijā. Tā kā lektors ir praktiķis, viņš studentiem spēj dot ne tikai akadēmiskas zināšanas, bet parādīt to, kas vajadzīgs uzņēmējam no IT speciālista.


Sludinājums

Jeblonskis
13:29 | 09/03/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Debīlie pajoli smeļās no neiznēsātajiem čurkām. Ideāla augstskola.

Knabis
20:48 | 09/03/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Lai arī anonīms, bet šitais komentārs klasificējams kā rasisma izpausme un neiecietība pret cilvēkiem ar citu ādas krāsu

Jeblonskis
03:41 | 10/03/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Es klasificēju tavas mātes pīzdu par sertificētu izgāztuvi.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki