Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LiepU pirmo reizi uzsāk sadarbību ar universitāti Filipīnās


atlikušas 250 zīmes


LiepU pirmo reizi uzsāk sadarbību ar universitāti Filipīnās (2)

Ceturtdienā, 18. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Sintija Leigute , LiepU , Erasmus , Maija Demitere
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Universitātei ir apmēram simts sadarbības partneraugstskolas visā pasaulē. Tagad tām ir pievienojusies vēl viena – Ateneo de Manila Universitāte Kesonā Filipīnās.

Tā ir viena no labākajām universitātēm Filipīnās, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

No darba vizītes ir atgriezušās Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļas vecākā referente Sintija Leigute un Mākslas pētījumu laboratorijas projektu vadītāja Maija Demitere. Tā rezultātā studiju programmas "Jauno mediju māksla" studenti vēl šajā studiju gadā varēs uzklausīt pasniedzēju no Ateneo de Manila Universitātes, kā arī Liepājā uzņemt apmaiņas studentu no Filipīnām.

Savukārt jau tagad Ateneo de Manila Universitātē studiju programmā "Jauno mediju māksla" par interaktīvo filmu veidošanu divu nedēļu garumā lekcijas lasa Liepājas Universitātes britu asociētais profesors Kristofers Heils, kurš saka: "Šeit mākslas studiju kursi vairāk ir saistīti ar tehnoloģijām. Piedalījos arī IT studentu darbu izstādē, šeit atkal akcents tiek likts uz sociālajiem aspektiem, klimata pārmaiņām, dzimumiem."

Maija Demitere, kura ir studiju programmas "Jauno mediju māksla" doktorante un lektore, par sadarbības iespēju ir priecīga: "Mēs ceram uz filipīniešu pasniedzēju ar ļoti atšķirīgu skatījumu un pieredzi. Uzņemt filipīniešu studentu mums arī būs izaicinājums. Nodrošināt viņam interesantu studiju pieredzi, lai viesim nav tikai kultūršoks, atbraucot uz salīdzinoši klimata ziņā tik aukstu zemi."

Sadarbība ar Ateneo de Manila Universitāti notiek programmā "Erasmus+", kura paredz savstarpēju pasniedzēju apmaiņu, un šoreiz tā ir iespēja iegūt pieredzi, kāda ir ārpus Eiropas, ar citu izglītības metožu pielietojumu.


Sludinājums

trakas lietas
10:36 | 20/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vēl Filipīnu tikai pietrūkst... Pašu studenti ģīboņos krīt no tagadējām `kompetencēm`, tādam filipinam vēl grasās ko kompetencēt. Pilnīgi aptrakuši.

Sviesc
12:31 | 23/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Omg, kas vēl nebūs. Tālāk jau vairs nav kur!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki