Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LiepU turpina uzņemt interesentus ķīniešu valodas kursos


atlikušas 250 zīmes


LiepU turpina uzņemt interesentus ķīniešu valodas kursos

Trešdienā, 13. februārī, 2019 | BIRKAS: LiepU
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Šajā studiju gadā Liepājas Universitātē sadarbībā ar Latvijas Universitātes Konfūcija institūtu sākās un tikko ir beigušās ķīniešu valodas pirmā līmeņa nodarbības.

Tās vadīja pasniedzēja no Ķīnas Fancena Pana, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Kursu noslēgumā četras studentes prezentēja Liepājas Universitāti, piedaloties ķīniešu Jaunā gada pasākumā Latvijas Universitātē. Pasākuma pirmajā daļā studentēm bija iespēja iepazīties ar dažādām ķīniešu tradīcijām – papīra griešanu, kaligrāfiju un tradicionālo ķīniešu apģērbu. Otrajā daļā studentes lasīja dzejoli ķīniešu valodā un kopā ar skolotāju dziedāja ķīniešu dziesmu, kura aprakstīja ķīniešu ainavu, rakstzīmes un tradicionālo kultūru. Meitenes atzīst, ka ķīniešu valoda ir grūta, bet, strādājot ar Fancenu Panu, ir viegli saprast un mācīties.

Studentes no 11. februāra turpina apgūt ķīniešu valodas nākošo līmeni. Bet visiem interesentiem pastāv iespēja pieteiktiem ķīniešu valodas kursiem bez priekšzināšanām līdz 22. februārim, rakstot viktorija.nikitina@liepu.lv


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki