Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LLPA: pilsētas sāk just atdevi no investīcijām infrastruktūrā


atlikušas 250 zīmes


LLPA: pilsētas sāk just atdevi no investīcijām infrastruktūrā (2)

Pirmdienā, 23. decembrī, 2013 | BIRKAS: Māris Kučinskis , LLPA , investīcijas , pilsētvide
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Latvijas lielās pilsētas šogad sākušas just atdevi no iepriekšējos gados veiktajiem investīciju projektiem infrastruktūras uzlabošanā.

To aģentūrai BNS pastāstīja Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) izpilddirektors Māris Kučinskis.

"Šā gada labā ziņa ir tā, ka lielās pilsētas ir sākušas izjust investīciju atdevi infrastruktūrā. Pozitīvs izrāviens ir vērojams Jelgavā, Valmierā šogad ir izveidojušās vairākas jaunas darba vietas, tāpat arī Rēzekne un Daugavpils ir kļuvušas investoriem pievilcīgākas," sacīja Kučinskis.

Pēc viņa teiktā, atdevi no investīciju projektiem ir jutusi arī Liepāja. "Liepāja arī ir starp tām pilsētām, kas ir jutusi atdevi no investīciju projektiem, taču pilsētu ietekmēja "Liepājas Metalurga" problēmas. Tiesa, jāatzīmē, ka pilsētai būtu bijis vēl lielāks kritums, ja nebūtu vērojama pozitīva investīciju atdeve," teica asociācijas izpilddirektors.

Viņš gan arī pauda nožēlu, ka Eiropas savienības (ES) fondu apgūšanas dēļ būs vērojams pārtraukums infrastruktūras projektu īstenošanā līdz 2015.gadam.

LLPA ir dibināta 2001.gada augustā, lai īstenotu republikas pilsētu pašvaldību interešu aizstāvību un nodrošinātu interešu un tiesību pārstāvniecību gan valstī, gan ārpus tās robežām, kā arī veicinātu to savstarpējo sadarbību un attīstību. Asociācijas biedri ir deviņas lielākās Latvijas pilsētas – Daugavpils, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Valmiera un Ventspils.


Sludinājums

Andron Mc
11:19 | 23/12/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Dīvaini, šitais nedapistais Kangars sāk pļūtīt tieši kad jāatdod parāds Eiropai.

EUfund
11:32 | 23/12/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

"...Eiropas savienības (ES) fondu apgūšanas dēļ būs vērojams pārtraukums infrastruktūras projektu īstenošanā līdz 2015.gadam". Eiropa būs izlutinājusi Latvijas pilsētu vadības ar ES fondu līdzfinansējumiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki