Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LMMDV audzēkņi ar panākumiem piedalās konkursā


atlikušas 250 zīmes


LMMDV audzēkņi ar panākumiem piedalās konkursā

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Ceturtdienā, 30. novembrī, 2017 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , konkurss
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņi novembra izskaņā piedalījušies konkursā, kurā saņēmuši godalgotas vietas.

Audzēkņi arī piedalījušies festivālā un snieguši priekšnesumus Valsts svētku sarīkojumā.

17.novembrī LMMDV Taustiņinstrumentu un stīgu spēles audzēkņi kuplināja Valsts svētku sarīkojumu Cīravas kultūras namā. Koncertā piedalījās Pols Bernots Bernards, Klaudija Grīnfelde, soliste Mārīte Lazdāne, Deizija Eičina, Ance Poprocka un Valērija Abramoviča. Audzēkņus koncertam sagatavoja skolotājas L.Elere, D.Hiršsone, B.Zariņa Blaščinska un D. Barone. "Vēlos pateikt paldies Cīravas kultūras nama vadītājai par ielūgumu muzicēt un paldies koncerta klausītājiem par trauksmainajiem aplausiem!" norāda skolotāja L.Elere.

Savukārt 22.novembrī Klavierspēles nodaļas audzēkņi piedalījās 16. Jauno pianistu Etīžu konkursā, kas notika Saldus mūzikas skolā. 4.klases audzēkne Elza Marija Buša (sk.Anita Poļanska) ieguva I pakāpes diplomu, 5.klases audzēkne Melānija Trankale (skolotāja Inta Vaitkus) ieguva Atzinības rakstu, bet 4.klases audzēkne Viktorija Cehanova (skolotāja Ludmila Iļjina) Pateicības rakstu par piedalīšanos.

Konkurss vienlaikus notika divās zālēs, jo bija pieteikušies vairāk kā septiņdesmit dalībnieku no dažādām Latvijas mūzikas skolām. Divu žūriju sastāvā bija Latvijā atzīti mūziķi un pedagogi.

Piektdien, 24.novembrī, notika ikgadējais visu Latvijas  mūzikas vidusskolu klavierspēles audzēkņu festivāls "Tautas dziesma, deja klaviermūzikā", kuru rīkoja Latvijas klavierspēles skolotāju asociācija kopā ar Jelgavas mūzikas vidusskolu.

Festivālā piedalījās 34 dalībnieki, LMMDV pārstāvēja I kursa audzēkne Deizija Eičina un II kursa audzēknis Pols Bernards Bernots.

"Tā kā festivāls noritēja vienā dienā ar mūsu skolas jubileju, tad varu teikt, ka mūsu audzēkņi ar savu muzikāli spilgto sniegumu sagādāja skaistu dāvanu savai skolai," uzsver skolotāja D.Hiršsone.  
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki