Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LMMDV audzēkņiem sekmes arī starptautiskos konkursos


atlikušas 250 zīmes


LMMDV audzēkņiem sekmes arī starptautiskos konkursos

Trešdienā, 05. decembrī, 2018 | BIRKAS: konkurss , mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola
Izdrukāt Ziņot
Angļu valodas olimpiāde "Best in English 2018".
Angļu valodas olimpiāde "Best in English 2018".

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņi oktobrī un novembrī aktīvi piedalījās olimpiādēs un konkursos, gūstot augstus rezultātus.

Audzēkņi spēkiem mērojās gan liepājnieku konkurencē, gan starptautiskā mērogā, PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

29.oktobrī notika pilsētas tulkošanas konkurss krievu valodā vidusskolas klasēm, kur LMMDV audzēknis Martins Levuškāns ieguva 3. vietu. Divas dienas vēlāk, 31. oktobrī, norisinājās pilsētas angļu valodas olimpiāde 10.-12. klasēm, kas vienlaikus ir arī valsts olimpiādes 2. kārta. LMMDV audzēkne Beāte Aizkalna ieguva 2. pakāpi, savukārt Elizabete Rumaka atzinību. 2. novembrī tulkošanas konkurss notika arī angļu valodā, kur trīs mūsu skolas audzēkņi ieguva 2. pakāpes diplomus – Pols Bernards Bernots, Anna Lūcija Čirkše un Sofija Bumbule, bet Elizabete Rumaka atzinību.

Pirmo reizi LMMDV audzēkņi piedalījās arī Kurzemes debašu turnīrā, kas norisinājās sestdien, 10.novembrī. Skolas jaunieši debatēja par tēmu: "Valstij ir/nav jāuzrauga informatīvā telpa internetā?". Debašu komandu pārstāvēja Dārta Madara Cielava, Laura Kuncīte un Daiga Koroļonoka. Savukārt 24.novembrī meitenes devās uz Nacionālo debašu turnīru Iecavā, kur turpināja debatēt par šo pašu tēmu. Gatavošanās procesā mūsu komanda sadarbojās gan ar Liepājas Jauniešu mājas debašu komandu, gan Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komandu.

Novembris noslēdzās ar audzēkņu dalību Starptautiskajā angļu valodas olimpiādē "Best in English 2018", kas norisinājās tiešsaistē. Olimpiāde sniedza iespēju skolēniem sacensties un pārbaudīt savas zināšanas starptautiskā vidē, saņemt atzītu sertifikātu par noteiktām valodas prasmēm. Skolu pārstāvēja Elizabete Rumaka, Madara Līva Brigmane, Sofija Mālniece, Beāte Aizkalna, Sofija Bumbule, Marta Katerīna Stefaņenkova, Pols Bernards Bernots, Māra Helen Vēliņa, Daniels Vītols, Dārta Madara Cielava, Francis Ģirts Ziemelis un Līva Jēkabsone.

"Paldies skolēniem par izrādīto interesi, uzdrīkstēšanos, ieguldīto darbu, veltīto laiku gan darba dienās, gan brīvdienās. Paldies skolotājai Solvitai Matvejevai, Ilonai Markodei, Sabīnei Oskirko, Dacei Sūniņai, Ludmilai Seredinai par ieguldīto laiku un sniegtajām zināšanām darbā ar skolēniem. Paldies skolas komandai, kas palīdzēja ieceres īstenot, īpaša pateicība Ilzei Cēberei, Ritvaram Sproģim un Mārtiņam Neitālam," uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki