Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LMMDV audzēkņiem teicami rezultāti konkursā Rīgā


atlikušas 250 zīmes


LMMDV audzēkņiem teicami rezultāti konkursā Rīgā

Otrdienā, 09. oktobrī, 2018 | BIRKAS: konkurss , mūzikas vidusskola , Mārtiņš Zujs , Elizabete Katrīna Elere
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi svētdien Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā piedalījās Latvijas jauno talantu konkursā par Teodora Reitera balvu.

Trompetists Mārtiņš Zujs izcīnīja 1.vietu, savukārt vokāliste Elizabete Katrīna Elere izcīnīja 2. vietu, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV).

2. kursa trompetista Mārtiņa Zuja skolotājs ir Jānis Ivuškāns, savukārt koncertmeistare ir Lina Andrejeva, 1. kursa vokāliste Elizabetes Katrīnas Eleres skolotāja ir Ieva Dreimane, bet koncertmeistars ir Normunds Kalniņš.

Konkurss tika organizēts, lai pieminētu un godinātu izcilo Latvijas Nacionālās operas dibinātāju, galveno diriģentu un direktoru, Reitera Kora dibinātāju un galveno diriģentu, tautā visiemīļotāko Dziesmusvētku virsdiriģentu Teodoru Reiteru, kā arī, lai jaunajiem talantiem palīdzētu sevi pilnveidot un sasniegt iecerētos mērķus.

Konkursa muzikālo sniegumu vērtēja žūrijas komisija locekļi – profesionāli, izcili Latvijas mūzikas speciālisti. Žūrijas komisiju apstiprināja Teodora Reitera Fonda valde.

Teodora Reitera Fonda organizētais konkurss topošiem māksliniekiem dot iespējas savu sniegumu nodot vērtējumam profesionālai žūrijai, koncertēt uz Latvijas, kā arī uz ārzemju skatuvēm un saņemt Teodora Reitera balvu, kas ir stimuls turpmākai izaugsmei.

Laureātu apbalvošanas ceremonija un labdarības koncerts notiks 21.oktobrī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālās operas un baleta teātrī, Beletāžas zālē.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki