Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LMMDV noslēdz līgumu ar Lietuvas Mākslinieku savienību


atlikušas 250 zīmes


LMMDV noslēdz līgumu ar Lietuvas Mākslinieku savienību (1)

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Trešdienā, 06. februārī, 2019 | BIRKAS: Inga Auziņa , mākslas vidusskola
Izdrukāt Ziņot
FOTO: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) un Lietuvas Mākslinieku savienība Viļņā noslēdza sadarbības līgumu.

Tas darīts, lai pilnveidotu skolas audzēkņu prasmes, paplašinātu redzesloku un veicinātu izpratni par izvēlētās mākslas nozares iespējām. Līgumu parakstīja LMMDV direktore Inga Auziņa un Lietuvas Mākslinieku savienības (LMS) tēlniecības sekcijas vadītāja Aušra Jasiukevičiūte.

Līgums paredz organizēt pieredzes apmaiņu starp LMMDV pedagogiem un LMS biedriem, veicināt prakses iespējas audzēkņiem, veidot meistarklases un darbnīcas gan audzēkņiem, gan pedagogiem, kā arī rīkot Lietuvas mākslinieku vieslekcijas un izstādes.

Līgums tika noslēgts laikā, kad LMMDV pasniedzēji un mākslinieki Egons Peršēvics un Uldis Rubezis Viļņā, "Svētā Jāņa ielas galerijā" ("Šv. Jono gatvės galerija") atklāja izstādi "Nekurienes vidū".

Izstāde veidota, lai reflektētu uz mūsdienu mediju pārsātinātās vides ietekmē dzīvojošu cilvēku realitātes uztveri un tās ilūziju. Mākslas darbi radīti speciāli šai izstādei, abiem māksliniekiem dialogā runājot par realitātes un idejas konfrontāciju. Izstāde Viļņā būs apskatāma līdz pat 31. maijam.

 


Sludinājums

ha
17:18 | 06/02/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Ne nu Egon, beidz zīmēties :D

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki