Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LMMDV notiek Valsts konkursa II kārta mākslas jomā


atlikušas 250 zīmes


LMMDV notiek Valsts konkursa II kārta mākslas jomā

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Piektdienā, 22. martā, 2019 | BIRKAS: konkurss , mākslas vidusskola
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā piektdien, 22.martā, notiek Valsts konkursa II kārta Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem.

Konkursā piedalās 13 Kurzemes reģiona mākslas skolu audzēkņi no 10 līdz 16 gadu vecumam.

Valsts konkursa II kārtu organizē Latvijas Nacionālais Kultūras centrs sadarbībā ar Kurzemes reģiona skolām. Konkursā piedalās mākslas skolas no Saldus, Aizputes, Kandavas, Sabiles, Alsungas, Priekules, Kalētiem, Pāvilostas, Kuldīgas, Ventspils, Ugāles, Grobiņas un Liepājas.

Konkursa mērķis ir izvērtēt mācību rezultātus un apzināt kultūrizglītības attīstību, sekmējot starpdisciplināru tēmu apguvi radošā mācību procesā. Šogad konkursa tēma ir "Dabas objekta vizuāls pētījums, iekļaujot vērojumus un procesa dokumentēšanu".

Kopumā konkursā piedalās  47 audzēkņi trīs vecuma grupās. Darbus vērtēs žūrija Rīgā un laureātu apbalvošana notiks aprīlī, arī Rīgā.

Konkursa noslēgumā tiks atklāta konkursa I kārtas audzēkņu darbu izstāde, kura būs apskatāma līdz 18. aprīlim. Paralēli audzēkņu konkursam, pedagogiem notiks divas meistarklases – datorgrafikā pie LMMDV pasniedzējas Zanes Bluķes un foto dizainā pie LMMDV pasniedzēja Ēvalda Vanaga.

LMMDV izsaka pateicību visiem pedagogiem, kuri gatavoja audzēkņus konkursam, kā arī Latvijas Nacionālajam Kultūras centram un personīgi Ilzei Kupčai par sadarbību konkursa organizēšanā.

Īpaša pateicība LMMDV pedagoģēm Kristīnei Vizbulei, Ievai Leismanei un Agatei Ķiģelei-Ābelei par izstādes organizēšanu, kura taps konkursa laikā


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki