Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LMMDV piedāvā plašu aktivitāšu klāstu Muzeju nakts ietvaros


atlikušas 250 zīmes


LMMDV piedāvā plašu aktivitāšu klāstu Muzeju nakts ietvaros (1)

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Pirmdienā, 13. maijā, 2019 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , mākslas vidusskola , Muzeju nakts , Romas dārzs
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola 18.maijā aicina uz Atvērto durvju dienu un Muzeju nakts pasākumiem skolas telpās Alejas un Ausekļa ielā, kā arī Romas dārzā.

LMMDV ir parūpējusies par dažādām interesantām un radošām aktivitātēm, tāpēc ikvienam Muzeju nakts apmeklētājam ir vērts savā maršrutā iekļaut skolas apmeklējumu. Alejas ielas zālē no pulksten 16 būs dažādas aktivitātes – "Tēlu atdzīvināšana", "Vējainā portretu darbnīca", "Izšauj mākslu" un performance "Dzīvie manekeni". No pulksten 20 muzikālu priekšnesumu varēs vērot mūziķu Igo Fomina un Jāņa Strazda pavadībā.

Savukārt Romas dārzā no pulksten 19 tiks piedāvāta mākslas performance "Nakts pelēkus palagus klāj". Papildus visas dienas garumā Līvas ciema svētkos notiks virpošanas turnīrs un keramiķu sacensības.

Dienas noslēgumā, no pulksten 19 Ausekļa ielas koncertzālē un dārzā būs priekšnesums "Tālava, tālu, Liepāja – tepat".

Tēlu atdzīvināšanas performances ideja ir atdzīvināt piecu Latvijā populāru mākslinieču Ievas Iltneres, Džemmas Skulmes, Elitas Patmalnieces, Maijas Tabakas un Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznas. Latvijas ietekmīgāko sieviešu gleznotāju darbu varoņi precīzi ataino laiku un telpu, kurā dzīvojam, arī laikmeta izpratni par varonību – moderno varonību. Performances ietvaros gleznu varoņi "izkāps" no gleznu formāta un turpinās dzīvot atdzīvināto tēlu dzīvi. Kā modeļi darbosies skolas audzēkņi.
Savukārt performances "Dzīvie manekeni" ietvaros tiks demonstrēti LMMDV Ādas dizaina, tekstila dizaina un metāla dizaina nodaļu darinājumi un aksesuāri, improvizējot, atdzīvinot skatlogu un izejot no tā ārā pagalmā.

Mākslas performances Romas dārzā "Nakts pelēkus palagus klāj" laikā no pulksten 19 LMMDV audzēkņi un skolotājas Andra Zvirbule un Ilze Karlsone apmeklētājiem piedāvās aktīvu līdzdarbošanos radošās darbnīcās.

Vējainās portretu darbnīcas ietvaros ikviens interesents varēs radoši izpausties. Būs iespēja piedalīties procesā, kurā tiks radīta kartīte ar paša dalībnieka portretu. Darbnīcas aktivitātes notiks vairākos posmos –"Vējainā" vizuālā tēla noformēšana, studijas portreta uzņemšana (ar Liepājas galveno specefektu – vēju), digitālā apstrāde un drukāšana, augstspiede – fotogrāfijas papildināšana ar grafiskiem elementiem (ja dalībnieks nevēlēsies fotografēties, būs iespēja piedalīties šajā posmā arī atsevišķi). Noslēdzošais posms būs kartītes izgriešana un noformēšana. Darbnīca būs veidota, lai demonstrētu to, ka nozares savā starpā ir saistītas, viena otru var papildināt un radīt ko unikālu. Katrs dalībnieks izgatavoto kartīti varēs sev paturēt.

Savukārt keramiķu trauku virpošanas sacensībās "Līvas ciema" tiks pieaicināti keramiķi no tirgus dalībnieku vidus, izlozēti sacensību laiki un pāri, uzvarētāji sacentīsies finālā.


Sludinājums

KeystoneMeds
08:40 | 15/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kur nopirkt sāpju tabletes, stimulatorus un pretsāpju tabletes bez receptes tiešsaistē - oksikodons pārdošanā | Vyvanse pārdošanā - Adderall pārdošanā - Xanax pārdošanā

Sazinieties ar mums Droši: keystonemeds@protonmail.com
Wickr mani: keys2pharm

* Mēs piedāvājam pilnu kompensāciju par jebkuru paketi, kas to nedara uz galamērķi.
* Piedāvāt drošu un diskrētu nakts piegādi (24 / H) klientiem atkarībā no atrašanās vietas.
* Labākie un ātrākie pakalpojumi visiem mūsu klientiem, un mēs pārliecināmies, ka pret viņiem izturas kā pret ģimeni.


{BITCOINS MAKSĀJUMI TIKAI}

Adderall, Xanax, Oksikodons, Ritalīns, Roksikodons, Opana, Dilaudīds, Subutex, Tramadols, Fentanils, Metadons, Hidrokodons, Quaaludes, Soma un Vēl

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki