Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LNA atvainojas iedzīvotājiem par "situāciju un neērtībām"


atlikušas 250 zīmes


LNA atvainojas iedzīvotājiem par "situāciju un neērtībām" (2)

Autors: irliepaja.lv
Ceturtdienā, 07. jūnijā, 2018 | BIRKAS: LNA , Liepājas enerģija , Daugavas 6
Izdrukāt Ziņot
5.jūnijā izliktais paziņojums.
5.jūnijā izliktais paziņojums.

Namu apsaimniekotājs "LNA" ar portāla irliepaja.lv starpniecību atvainojas Daugavas ielas 6 iedzīvotājiem, kuri nebija saņēmuši informāciju par karstā ūdens padeves pārtraukumu.

Kāds Daugavas ielas 6 nama iedzīvotājs irliepaja.lv sūdzējās par apsaimniekotāja – LNA – attieksmi, kurš bija "aizmirsis" paziņot, ka namā veselu nedēļu nebūs karstais ūdens.

Iedzīvotājs raksta: "Sakarā ar veicamajiem ūdens komunikācijas darbiem Liepājā, Cieceres ielā 33/37, Daugavas ielā 4 un Daugavas ielā 6, pagājušo nedēļu tika pārtraukta karstā ūdens padeve, bet par veicamajiem darbiem un par to, ka tiks atslēgta karstā ūdens padeve, un uz cik ilgu laiku, netika paziņots Daugavas ielas 6 mājas iedzīvotājiem. Tikai pēc zvana uz "Liepājas namu apsaimniekotāja" diennakts nr., nākamajā dienā (t.i. šodien, 05.06.2018.) ķeksīša pēc tika izlikts paziņojums. Interesanti tas, ka paziņojumā kā valdes loceklis tika norādīts nevis, kā parasti, A.Rimma, bet gan A.Štāls. [..] Pielikumā ir šodien izliktā paziņojuma bilde".

Sazinoties ar LNA, saņēmām šādu LNA sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Puka: "Karstā ūdens padeves pārtraukums ir saistīts ar SIA "Liepājas Enerģija" (LE) plānotajiem remondarbiem. Remontdarbu grafiku LE paziņo savā mājas lapā, kā arī publicē sludinājumus un, iespējams, veic arī informācijas izplatīšanu citos ceļos. SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" (LNA) nekādus remontdarbus neveic.

Attēlā redzamais paziņojums nav LNA gatavota vēstule vai informācija. Tas ir informatīvs paziņojums, ko gatavo LE, un tās adresāts ir LNA, kā redzams paziņojumā, tāpēc arī informāciju parakstījis gatavotājs, kas ir A.Štāls."

Turpmākajā sarakstē ar LNA, noskaidrojās, ka "Informāciju par LE remontdarbiem nododam arī tālāk māju kontaktpersonām un izliekam paziņojumus. Protams, gadās kļūdas, gadās, ka paziņojumi no ziņojumu dēļiem pazūd. Šādos gadījumos gan iedzīvotāji uzreiz reaģē uz pārmaiņām un vēršas pie mums ar jautājumu, kāpēc pārtraukta ūdens padeve?

Par neskaidro situāciju un neērtībām iedzīvotājiem atvainojamies."

Jautājām arī uzņēmumam "Liepājas enerģija", kāpēc iedzīvotāji nav tikuši informēti. Uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda raksta:

"SIA "Liepājas enerģija" laikā no šā gada 30. maija līdz 7. jūnijam veic siltumtīklu rekonstrukcijas darbus Daugavas ielā 4, Daugavas ielā 6 un Cieceres ielā 33/37. Darbu ietvaros pārtraukta siltumenerģijas padeve minētajām ēkām, par ko šā gada 23. maijā tika informēti arī ēku apsaimniekotāji SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" (Daugavas iela 6), SIA "Apse" (Daugavas iela 4) un Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "Ezers" (Cieceres iela 33/37). 24. maijā informācija par plānotajiem remontdarbiem minētajos objektos ievietota arī "Liepājas enerģijas" mājas lapas sadaļā Remonti un pārtraukumi un nosūtīta laikrakstam "Kurzemes Vārds", ievietošanai sludinājumu sadaļā. Šādā kārtībā "Liepājas enerģija" informē līgumklientus par jebkuru plānoto siltumtīklu rekonstrukcijas projektu.

Namu apsaimniekotājiem nosūtītajā paziņojumā tiek norādīta adrese, rekonstrukcijas darbu un siltumenerģijas padeves pārtraukuma laika posms, kā arī atbildīgā rekonstrukcijas darbu persona.

Atbilstoši noslēgtajiem līgumiem "Liepājas enerģija" par plānotajiem siltumtīklu rekonstrukcijas darbiem un siltumenerģijas padeves pārtraukumiem informē līgumklientu – juridisku vai fizisku personu, kas noslēgusi pakalpojuma līgumu ar "Liepājas enerģiju". Par tālāku šīs informācijas nodošanu, piemēram, apsaimniekoto māju iedzīvotājiem, ir atbildīgs līgumklients.

Uzņēmuma pieredze liecina, ka visbiežāk apsaimniekotāji izvēlas informēt iedzīvotājus ar drukātu paziņojumu, kas izvietots iedzīvotājiem pārredzamā vietā. Par paziņojuma izvietošanu, tā formu un saturu atbild šī paziņojuma izvietotājs."


Sludinājums

Ak,
12:09 | 07/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

LNA!

Datu subjekts no Liepājas
16:57 | 07/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Tisē ielā pirms kāda mēneša tieši tāpat atslēdza karsto ūdeni uz 3 dienām, un kad remontarbi bija pabeigti, tikai tad kāpņu telpā parādījās paziņojums, ka nebūs sitlais ūdens :D

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki