Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mācās mūsdienu tendences sportistu fiziskajā sagatavošanā


atlikušas 250 zīmes


Mācās mūsdienu tendences sportistu fiziskajā sagatavošanā

Otrdienā, 18. septembrī, 2018 | BIRKAS: LOC , Sporta spēļu skola , seminārs
Izdrukāt Ziņot

LOC aizvadīts Liepājas Sporta spēļu skolas organizēts seminārs "Mūsdienu tendences sportistu fiziskā sagatavošanā", kuru vadīja fiziskās sagatavotības treneris un fizioterapeits Ēriks Visockis.

Kā informē informē Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) preses pārstāve Simona Laiveniece, semināru apmeklēja LSSS, Liepājas kompleksās sporta skolas, Liepājas Futbola skolas, Florbola sporta skolas un Tenisa Sporta skolas treneri, kuri gan papildināja teorētiskās zināšanas, gan varēja uz vietas tās izmēģināt praksē.

Treneri uzzināja par vizuālo diagnostiku, 21. gadsimta tendencēm un ietekmi uz balsta kustību aparātu bērnu un jauniešu sportā, koriģējoši attīstošo pieeju fiziskajā sagatavotībā un kustību treniņiem, runāja par raksturīgākajām kļūdām un kā tās nepieļaut.

LSSS basketbola treneris Kaspars Mājenieks, kurš strādā ar pusaudžu vecuma basketbolistēm uzsver: "Stāja mūsdienu jauniešiem ir problēma, seminārā dotās zināšanas noteikti palīdzēs radoši strādāt ar tās koriģēšanu. Interesanti, ka Ēriks Visockis stāstīja, kā koriģēt stāju jauniešiem gan treniņa iesildošā, gan galvenajā daļā, turklāt – kā vienu vingrinājumu, pamainot nianses, var izmantot dažādos sporta veidos. Tas veicina domāt, ko mēs dodam bērniem un jauniešiem, ieliekot savu kreativitāti."

Treneri vienbalsīgi atzina, ka šāds seminārs ir svarīgs tieši pirms sezonā un saka paldies par iespēju tādā piedalīties. Liepājas Sporta spēļu skolas treneri atzīst Ērika Visocka skatījumu par iedvesmojošu un savādāku nekā ierasts un pielietos to praksē savos sporta veidos.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki