Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mācības pabeiguši desmit jauni tramvaju vadītāji


atlikušas 250 zīmes


Mācības pabeiguši desmit jauni tramvaju vadītāji (1)

Pirmdienā, 20. augustā, 2018 | BIRKAS: tramvajs , tramvajs , Aigars Puks
Izdrukāt Ziņot
Jaunie tramvaju vadītāji ar saviem instruktoriem un uzņēmuma "Liepājas tramvajs" valdes locekli Aigaru Puku.
Jaunie tramvaju vadītāji ar saviem instruktoriem un uzņēmuma "Liepājas tramvajs" valdes locekli Aigaru Puku.

Jau trešo reizi autoskolā "Realproff" mācības pabeiguši un sekmīgi nokārtojuši gala eksāmenus, iegūstot Tramvaju vadītāju kvalifikāciju, desmit tramvaju vadītāji.

Uzņēmumam "Liepājas tramvajs" sadarbība ar autoskolu ir izveidojusies veiksmīga, pateicoties ilgstošai sadarbībai un abpusējam mērķtiecīgam darbam, informē SIA "Liepājas tramvajs" projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

"Skatoties no malas viss liekas vienkārši, viegli un nedaudz romantiski. Tā īsti šī darba grūtumu un atbildību saprot vien tad, kad piedzīvo pirmo tramvaja slīdēšanu- ne apstāties, ne uzsākt kustību bez pieredzes un prasmēm neizdodas. Arī nobraukt malā, ja izveidojusies avārijas situācija, nevar," atzīst kāds no jaunajiem speciālistiem. "Mācīties vadīt tramvaju būvniecības darba apstākļos nenoliedzami bija sarežģīti un liels izaicinājums, tādēļ gandarījums par paveikto īpaši liels."

Uzņēmuma "Liepājs tramvajs" valdes loceklis Aigars Puks izteica pateicību visiem, kas palīdzēja kursantiem apgūt jauno profesiju, dalījās savā pieredzē un amata prasmēs: "Esmu lepns par ikkatru, kas spējis iegūt tramvaja vadītāja kvalifikāciju. Nenoliedzami tas ir grūti, jo pastiprinātas spriedzes apstākļos jāspēj paredzēt un pareizi reaģēt visnegaidītākajās situācijās, saglabājot satiksmes un pasažieru drošību. Un vēl – man ir liels prieks, ka netrūkst interese par šo profesiju, prieks, ka kursanti ne tikai vēlējās iegūt tramvaja vadītāja kvalifikāciju, bet pierādīja, ka var to izdarīt, apvienojot ar pamata darbu!"

Kadru mainība uzņēmumā "Liepājas tramvajs" ir zema, tomēr dabiski personāls noveco. Nepieciešams sagatavot jaunus kadrus, kas gatavi pieņemt izaicinājumu strādāt par tramvaju vadītājiem, kā arī turpināt apgūt jaunas iemaņas un prasmes, lai sagatavotos vadīt jaunos tramvaju vagonus.


Sludinājums

Apsveicam !
18:38 | 21/08/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Veiksmi un izvēlētā darba prieku !
Paldies par izrādīto laipnību pasažieriem šajā grūtajā laikā , kad notiek tik plašs ceļu remonts !

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki