Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Maija svētkos Liepājā strādās divas pasta nodaļas


atlikušas 250 zīmes


Maija svētkos Liepājā strādās divas pasta nodaļas

Pirmdienā, 16. aprīlī, 2018 | BIRKAS: pasts , Rietumu centrs , Supernetto
Izdrukāt Ziņot

Pārceltajā darbdienā, sestdien, 21.aprīlī, "Latvijas pasta" nodaļas strādās saskaņā ar ierasto pirmdienas darba režīmu, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Vineta Danielsone.

2018.gada valsts svētku brīvdienās – 1. un 4.maijā – pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas "Latvijas pasta" nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, savukārt 5.maijā visas pasta nodaļas strādās atbilstoši sestdienas darba grafikam. Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtās pensijas un pabalsti tiek piegādāti dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta 21.aprīlī, 2. un 3.maijā, tās saņems agrāk.

Liepājā 1. un 4.maijā no pulksten 10 līdz 20 pasts strādās tirdzniecības centrā "Rietumu Centrs", Jaunā Ostmala 3/5, tirdzniecības centrā "Supernetto", Ganību ielā 175/177.

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja izbaudīt vairākas atpūtas dienas pēc kārtas, aprīlī tiek pārcelta viena darbdiena – pirmdiena, 30.aprīlis, ir pārcelta uz sestdienu, 21.aprīli. Sestdien, 21.aprīlī, Latvijas pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto pirmdienas darba režīmu, izņemot Jēkabpils 6.pasta nodaļu, kuras darbalaiks šajā dienā būs no plkst.9 līdz 18.30. Savukārt pirmdien, 30.aprīlī, "Latvijas pasta" nodaļas strādās atbilstoši sestdienas darba laika grafikam, izņemot Jelgavas 5.pasta nodaļu, kas šajā dienā strādās no plkst.10 līdz 18.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki