Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Māmiņu institūts" aicina izzināt aromterapijas pasauli


atlikušas 250 zīmes


"Māmiņu institūts" aicina izzināt aromterapijas pasauli

Otrdienā, 19. februārī, 2019 | BIRKAS: Māmiņu institūts , Kurzeme
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Biedrība "Tu esi gaidīts" sadarbībā ar "Kurzemi" aicina uz lekciju ciklu "Māmiņu institūts", kas notiks 23. februārī no pulksten 12 līdz 15 tirdzniecība nama 4.stāvā.

Februāra lekciju ciklā būs iespēja iepazīties ar aromterapeiti Annu Roznieci un izzināt aromterapijas pasauli. Aromterapijai ir sena vēsture, cilvēce vienmēr ir centusies notvert augu aromātiskās īpašības un pielietot tās arī dziedniecībā. Ēterisko eļļu terapija ir ārstniecība caur terapeitiskām ēteriskajām eļļām. Sfēras, ko aptver ēterisko eļļu terapija, ir gan fiziskā ķermeņa kaites, gan emociju, gan garīgā pasaule.

Pirmajā lekcijā Anna stāstīs par to, kas ir aromterapija, kā ēteriskās eļļas var sniegt atbalstu gaidību laikā, kādas eļļas un kādā koncentrācijā mamma var lietot, kamēr zīda mazuli, kā arī kādas ir to lietošanas devas un veidi.

Otrajā lekcijā aromterapeite runās par drošu atbalstu mazuļiem un bērniem caur ēteriskajām eļļām, kā tās pielietot bērniem no pirmā dzīves gada līdz piecu gadu vecumam, kādas ir to lietošanas devas un veidi.

Paralēli lekcijām visiem lekciju cikla dalībniekiem būs iespēja piedalīties momentloterijā un laimēt dāvanu komplektu 50 eiro vērtībā no pasākuma atbalstītāja – aptiekas "Euroaptieka".

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni 29241413 (norādīt vārdu, uzvārdu, e-pastu) vai sūtot epastu uz infocentrs@tnkurzeme.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki