Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Māmiņu institūts" aicina uz marta lekciju ciklu


atlikušas 250 zīmes


"Māmiņu institūts" aicina uz marta lekciju ciklu

Trešdienā, 20. martā, 2019 | BIRKAS: Māmiņu institūts , Kurzeme
Izdrukāt Ziņot

Tirdzniecības nams "Kurzeme" sadarbībā ar biedrību "Tu esi gaidīts" aicina uz lekciju ciklu "Māmiņu institūts", kas notiks 30. martā no pulksten 12 līdz 15.30 nama 4. stāvā, Lielā iela 13.

Marta lekciju ciklā būs iespēja iepazīties ar "iVF Riga" Cilmes Šūnu centra darbību, uzzināt kas ir cilmes šūnas, kāpēc tās būtu ieteicams saglabāt, kā notiek to saglabāšana, kādas ir iespējas, ja bērniņš ir dzimis Liepājā.

Vecmāte Iveta Beihmane stāstīs par pēcdzemdību periodu. Lekciju dalībnieki tiks iepazīstināti ar fizioloģiskām pārmaiņām, kas var skart ikvienu, psiholoģiskiem izaicinājumiem, ikdienas paradumu maiņu, emocionāliem pēcdzemdību stāvokļiem, kā arī kur meklēt palīdzību, ja ir radusies krīzes situācija.

Fizioterapeite Ieva Vasiļjeva stāstīs kā atjaunot sievietes ķermeni pēc dzemdībām, kādas iespējamās problēmas un kā tās novērst. Pastāstīs par aktuālo jautājumu -  kad drīkst sākt vingrot pēc dzemdībām, kādus vingrojumus drīkst veikt un kādus nē, lai nekaitētu savam ķermenim.

Paralēli lekcijām visiem lekciju cikla dalībniekiem būs iespēja piedalīties momentloterijā un laimēt dāvanu no bērnu apģērbu un aksesuāru ražotāja Twinkle Twinkle.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni 29241413 (norādīt vārdu, uzvārdu, e-pastu) vai sūtot epastu uz infocentrs@tnkurzeme.lv.

TN "Kurzeme" sadarbībā ar biedrību "Tu esi gaidīts" 2018.gadā nogalē uzsāka izglītojošu projektu Liepājā – ikmēneša lekciju ciklus topošiem un esošiem vecākiem "Māmiņu institūts". Topošiem un esošiem vecākiem ir iespēja bezmaksas apmeklēt lekcijas par tādām aktuālām tēmām, kā mājdzemdības, gatavošanās dzemdībām un dzemdības, topošās māmiņas uzturs un sportošana, skaistumkopšana, bērnu audzināšana un attīstība, bērnu uzturs un ēšanas paradumi, uzdot jautājumus pieredzējušiem speciālistiem un piedalīties konkursos, saņemt īpašos piedāvājumus no tirdzniecības nama un sadarbības partneriem, informē TN "Kurzeme" mārketinga vadītāja informē Alīna Skangale.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki