Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām sniegs lielāku atbalstu


atlikušas 250 zīmes


Mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām sniegs lielāku atbalstu (4)

Ceturtdienā, 07. decembrī, 2017 | BIRKAS: maznodrošinātie , Uldis Sesks , Dome , budžets
Izdrukāt Ziņot
Uldis Sesks
Uldis Sesks
FOTO: Liepājas dome

Liepājas pašvaldība sniegs lielāku atbalstu mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām, intervijā "Rietumu radio" sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks ("Liepājas partija").

Viņš skaidroja, ka tiek gatavots Liepājas pilsētas 2018.gada budžets un ir sagatavoti priekšlikumi iedzīvotāju kategorijām, kas turpmāk saņems lielākus braukšanas maksu atvieglojumus, ziņo LETA.

"Tiks sniegts lielāks atbalsts mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām. Politiski represētajām personām, tai skaitā nestrādājošiem pensionāriem, Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem un cietušajām personām, bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, kuri ir ārpusģimenes aprūpē līdz 24 gadu vecumam, ja nepārtraukti klātienē turpina apgūt pamatizglītību," norādīja Liepājas domes priekšsēdētājs.

Līdz šim, represētajām personām un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidatoriem braukšanas maksas atvieglojums sabiedriskajā transportā bija 50%, turpmāk atvieglojums būs 100% apmērā.

"Pakāpeniski, pilsētas budžeta iespēju robežās, šādus atvieglojumus, mazākā vai lielākā mēra, saņem vairākas aktuālās iedzīvotāju grupas, tāpat arī skolēni un pensionāri," uzsvēra Sesks.

"Līdz ar jaunajiem noteikumiem, to personu skaits, uz kurām šie atvieglojumi attiecināmi, pieaugs apmēram par 400," piebilda Sesks, paskaidrojot, ka precīzu atvieglojumiem paredzamo budžeta līdzekļu summu ir pāragri nosaukt, jo nav pārliecības, ka visi iedzīvotāji, kuriem atvieglojumi pienākas, tiem jau ir pieteikušies. "Par to, cik liels finansējums no pilsētas budžeta nepieciešams atvieglojumu īstenošanai, skaidrība būs, kad jaunie vadmotīvi tiks pārbaudīti praksē. Pēc pirmā ceturkšņa," sacīja domes priekšsēdētājs.


Sludinājums

..
15:05 | 07/12/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Skaisti

kam labi?
13:02 | 08/12/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kā visos laikos - ``mazāk aizsargāto`` pulkā izmanīsies atrasties firmu īpašnieki, divu valstu pensiju saņēmēji, likumu un lēmumu zinātāju radi, draugi paziņas un visi, kurus speciāli painformēs par piešķirto iespēju.

Jeblonskis
23:08 | 10/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

"Līdz šim, represētajām personām un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidatoriem braukšanas maksas atvieglojums sabiedriskajā transportā bija 50%, turpmāk atvieglojums būs 100% apmērā."

Tas takš skaidrs ka tas viss tiek darīts lai izkrāptu naudu no budžeta! Neviens jau nevar pateikt cik tie represētie ir pārvadāti! Izdrukā 100k brīvās biļetes, uzreiz sadedzina, un paziņo Domei - lūdzu dodiet mums 70 štukas! Un neviens neko nevar pierādīt.

Pensionārs
14:07 | 14/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jauki solījumi. Vai tik netuvojas kādas vēlēšanas?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki