Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Mēness Namā" pieejami vairs tikai trīs četristabu dzīvokļi


atlikušas 250 zīmes


"Mēness Namā" pieejami vairs tikai trīs četristabu dzīvokļi

Trešdienā, 09. decembrī, 2015 | BIRKAS: nekustamais īpašums , Mēness nams , reklāmraksts
Izdrukāt Ziņot

Jaunajā projektā "Mēness nams", kas atrodas Reiņu meža ielā 9, kopš šā gada augusta ir iespēja iegādāties arī plašus un mūsdienīgus četristabu dzīvokļus.

Šai neilgajā tirdzniecības periodā aktivitāte bijusi visai augsta un vairs tikai trīs četristabu dzīvokļi ir pieejami.

Atlikušie dzīvokļi atrodas ēkas septītajā, astotajā, un devītajā stāvā, kas paver brīnišķīgu skatu uz Liepājas ezera apkārtni. Dzīvokļu optimālais plānojums ir ar trim guļamistabām, lielu dzīvojamo istabu un virtuves zonu, divām pilnībā aprīkotām plašām vannas istabām ar platību 36 kv.m, atsevišķu saimniecības telpu. Tā kā šiem dzīvokļiem apdares ir sākumstadijā, klienti iegūst sava veida priekšrocību, proti, dzīvokļos ir iespēja veikt atsevišķu plānojumu, saskaņojot ar klienta vēlmēm.

"Mēness Nams" ir no jauna būvēta daudzdzīvokļu māja ar 64 dzīvokļiem un visām vēlamajām ērtībām – sakoptu vidi, labiekārtotu apkārtni, teicami pieejamu visu nepieciešamo infrastruktūru komfortablai dzīvei. No mājas augšējiem stāviem redzama Baltijas jūra un Pērkones kanāls ar pastaigas parku, netālu atrodas Liepājas ezers. Pilsētas šarms un sakārtotā vide, ko sniedz Ezerkrasta dzīvojamais rajons – Mēness Nams ir jaunas dzīvojamās mājas projekts, kas ļauj dzīvot ērtāk. Mājas apkārtējā teritorija ir labiekārtota - izveidots bērnu rotaļu laukums un norobežota autostāvvieta.


Sludinājums