Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mikrorajonu bezmaksas sporta nodarbības turpinās


atlikušas 250 zīmes


Mikrorajonu bezmaksas sporta nodarbības turpinās

Otrdienā, 30. oktobrī, 2018 | BIRKAS: vingrošana , ES
Izdrukāt Ziņot

Lai veicinātu iedzīvotāju fizisko aktivitāti arī rudens un ziemas periodā, mikrorajona sporta nodarbības joprojām turpinās. Laika apstākļu dēļ tās no brīvās dabas tiek pārceltas uz iekštelpām.

Nodarbību norises vietas tiek saglabātas katrā mikrorajonā, un tās turpināsies līdz pat decembra beigām, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Dienvidrietumu rajonā, sākot ar 1.novembri, nodarbības notiks pirmdienās pulksten 19.30 un ceturtdienās pulksten 19.30 Liepājas 8. vidusskolas aktu zālē. Nodarbības veidotas kā funkcionāls vidēji augstas intensitātes treniņš, kuru vada trenere Kristīna Petermane.

Jaunliepājas rajonā nodarbības no 6. novembra notiks otrdienās pulksten 19 un ceturtdienās pulksten 20 Liepājas Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskolas sporta zālē. Nodarbības vadīs trenere Marta Kravčenko, tās paredzētas kā funkcionāls vidēji augstas intensitātes spēka treniņš, kas piemērots gan pieredzējušiem vingrotājiem, gan iesācējiem. Trenere vingrinājumus pielāgos dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem.

Laumas rajonā (Ziemeļu priekšpilsētas rajons), sākot ar 5.novembri, nodarbības notiks pirmdienās pl. 19.30 un otrdienās pulksten 18.30 Liepājas Valsts tehnikuma sporta zālē (Ventspils iela 51). Nodarbības vada treneris Gvido Šalms. Nodarbības tiek organizētas kā sporta spēles bērniem, jauniešiem un ģimenēm, iekļaujot skriešanas un vingrošanas elementus vidējā intensitātē.

Savukārt Karostā nodarbības notiek otrdienās un piektdienās pulksten 18.30 Liepājas 3. pamatskolas sporta zālē. Nodarbības vada trenere Sintija Dance. Šīs būs vidēji intensīva un vispārattīstoša vingrošana pieaugušajiem.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr. 63 404 747 vai e-pasts veseliba@liepaja.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki