Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ministre domē runās par zobārsta pakalpojumiem bērniem


atlikušas 250 zīmes


Ministre domē runās par zobārsta pakalpojumiem bērniem (4)

Autors: irliepaja.lv
Trešdienā, 20. martā, 2019 | BIRKAS: Ilze Viņķele , Ludmila Rjazanova , veselības aprūpe , Zobārstniecības poliklīnika
Izdrukāt Ziņot

Veselības ministre Ilze Viņķele plāno 29.martā tikties ar Liepājas pašvaldības pārstāvjiem, lai pārrunātu valsts apmaksāto zobārstniecības pakalpojumu pieejamības jautājumus.

Atbildes vēstulē, ko ministre nosūtījusi pilsētas domes deputātei Ludmilai Rjazanovai, teikts, ka "[..] situācija attiecībā uz valsts apmaksātu zobārstniecības pakalpojumu pieejamību iespēju robežās tiek risināta, un arī turpmāk tiks īstenotas dažādas aktivitātes valsts apmaksātu zobārstniecības pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai bērniem Liepājā".

Viņķele arī nosauc, kādi pasākumi plānoti valsts apmaksāto zobārstniecības pakalpojumu pieejamības uzlabošanai Liepājā:

Valsts apmaksāto zobārstniecības pakalpojumu tarifu pārskatīšana un zobārstniecības pakalpojumu tarifu klāsta vienkāršošanas iespējas izvērtēšana;

Dienests (Nacionālais veselības dienests – irliepaja.lv) vēlreiz rakstiski uzrunās zobārstniecības pakalpojumu sniedzējus, kas nav līguma attiecībās ar Dienestu, par iespēju nodrošināt valsts apmaksātos zobārstniecības pakalpojumus bērniem Liepājas pilsētā;

Atbilstoši sanāksmē nolemtajam Liepājas pilsētas pašvaldība turpinās sarunas ar divām zobārstniecības iestādēm, kuras ir izteikušas vēlmi sniegt valsts apmaksātus zobārstniecības pakalpojumus bērniem Liepājas pilsētā;

Tiks izvērtēta iespēja no Liepājas pilsētas pašvaldības budžeta līdzekļiem veikt motivējošu maksājumu zobārstiem par valsts apmaksāto zobārstniecības pakalpojumu nodrošināšanu bērniem;

Dienests turpinās individuālas sarunas ar zobārstniecības iestādēm Liepājas pilsētā par valsts apmaksāto zobārstniecības pakalpojumu sniegšanu prioritāri bērniem, kuru vecāki saņem zobārstniecības pakalpojumus šajā iestādē.

Tāpat ministre informē, ka 29.martā viņai paredzēta tikšanās ar Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāvjiem, lai klātienē pārrunātu valsts apmaksāto zobārstniecības pakalpojumu pieejamības jautājumus.


Sludinājums

Nulle
07:10 | 20/03/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Jēga tāpat nebūs no šīs vizītes. Tikpat bezjēdzīga runāšana kā līdz šim. Tikmēr bērniem pilsēta nevar nodrošināt elementāru veselības pamatvajadzību. Kāds apņēmīgais varētu iesūdzēt Satversmes tiesā par elementāru cilvēktiesību pārkāpumu. Liepāja ir kliedzošs gadījums visā Eiropas līmenī.

Ilga
16:23 | 20/03/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Jā ,lielas tcības nav

nu
18:48 | 20/03/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Man nekam nav ticība, kur ir sagādniece Rjazanova!

Tam nu
13:43 | 24/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kam tad tu tici? Domes kundziņiem, kuri vispār neko līdz šim nav darījuši, lai situāciju risinātu. Labāk būt sagādniekam nekā vēdinātājam, kurš sastrādājies ar saviem pretiniekiem un nu kopīgi barojas pie siles.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki