Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mudina pieteikties bezmaksas biroja vingrošanas nodarbībām


atlikušas 250 zīmes


Mudina pieteikties bezmaksas biroja vingrošanas nodarbībām

Otrdienā, 11. septembrī, 2018 | BIRKAS: vingrošana , Zane Frickausa
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Līdz nākamai nedēļai uzņēmumi var pieteikties bezmaksas biroja vingrošanas nodarbībām, informē Liepājas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Īpaši atsaukties aicināti tie uzņēmumi, kuros tiek veikts ilgstoši sēdošs vai jebkāds cits statisks darbs, lai iepazīstinātu darbiniekus ar vienkāršiem taču efektīviem izkustēšanās paņēmieniem darba laikā.

2016.gadā bezmaksas biroja vingrošanas nodarbībās piedalījās 17 uzņēmumi, savukārt 2017.gadā 35 uzņēmumi.

Biroja vingrošana ietver vienkārši izpildāmus vingrojumus, kurus var veikt darba laika pārtraukumos un kam nav nepieciešams īpašs aprīkojums. Nodarbības vadīs vingrošanas instruktore Zane Frickausa. Vienas nodarbības ilgums ir 40 minūtes, un tās laikā instruktore iepazīstinās darbiniekus ar iespējām izkustēties atpūtas paužu laikā savā darbavietā.

Uzņēmumi bezmaksas biroja vingrošanas nodarbībām var pieteikties līdz 20.septembrim, rakstot uz e-pastu "zanefrickausa@gmail.com", norādot organizāciju, adresi, kontaktpersonu un vēlamo datumu vingrošanas nodarbībai.

Vingrošanas nodarbības notiks no septembra līdz decembrim. Kopumā var pieteikties 35 uzņēmumi. Vienā uzņēmumā vai iestādē tiks novadīta viena biroja vingrošanas nodarbība.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki