Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Muzejā tiksies ar zemessardzes bataljona karavīriem


atlikušas 250 zīmes


Muzejā tiksies ar zemessardzes bataljona karavīriem

Otrdienā, 21. novembrī, 2017 | BIRKAS: zemessardze , muzejs
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 22.novembrī, pulksten 13, Liepājas muzeja ekspozīcijā "Liepāja okupāciju režīmos", K.Ukstiņa ielā 7/9, notiks cikla jaunatnei "Esi viens no mums" trešais pasākums.

Tajā skolēni varēs iepazīties ar dienestu zemessardzē, informē Liepājas muzeja vēsturniece Sandra Šēniņa.

Zemessardzes 44. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Vilmārs Vecvagaris kopā ar saviem zemessargiem stāstīs par dienesta darba specifiku un uzdevumiem, demonstrēs ekipējumu un ieročus un atbildēs uz jautājumiem.

Tematiskās izstādes "Liepājas garnizons atjaunotajā Latvijā. 1991. – 2017." ietvaros Liepājas muzejs sadarbībā ar Latvijas Republikas Nacionāli bruņoto spēku dislocētajām vienībām Liepājā novembrī rīko pasākumu ciklu jaunatnei "Esi viens no mums". 29. novembrī notiks šā cikla noslēguma tikšanās ar Jūras spēku Mācību centra, ūdenslīdēju mācību daļas pārstāvjiem.

Līdz 30. decembrim Liepājas muzeja ekspozīcijā "Liepāja okupāciju režīmos" skatāma tematiska izstāde par Liepājas garnizonu atjaunotajā Latvijā. Izstāde veltīta Latvijas simtgadei un ilggadējiem muzeja sadarbības partneriem – Latvijas Republikas bruņoto spēku vienībām Liepājā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki